Yemin 2 Ekim Cuma 265. Bölüm Fragmanı İzle | Feride, Emir’i Bırakmadı!

Takip Et:
Yemin 2 Ekim Cuma 265. Bölüm Fragmanı İzle | Feride, Emir’i Bırakmadı!
Yemin 2 Ekim Cuma 265. Bölüm Fragmanı İzle | Feride, Emir’i Bırakmadı!

Kanal 7’nin hoşlanılan dizisi Yemin 265. kısmı ile 2 Ekim Cuma akşamı yayınlanacak.| Feride, Emir’i Bırakmadı! Dizinin yeni kısmından ilk fragman yayınlandı. videoda ayrıntıları tespit edebilirsiniz. Narin ve Kemal evlenebilecek mi?

Yemin’de bu akşam Kumru ablasının mutluluğunu bozmak için elinden geleni yapar. Kendisini eksik paydan Narin ise büyük bir çelişki yaşar. Feride kaçma olanağı varken Emir’i bırakmaz ve kurtulabilmeleri için elinden geleni yapar.
Feride ile Emir, kurtulabilecekler mi?

Kumru tam puanları toplamak ve ablasını eksik sezdirmek için Masal’ın kaybolma tasarısını işletir ve sonunda da Masal’ı tespit edip kahraman olur. Bu saatten sonra Narin kendini zanlı sezmeye başlar. Nikah masasında Narin beklenmektedir. Narin gelecek mi?

Yarım kalan aşkın ardından savrulan Emir’in hikayesi hafta içi her gün 20:45’te Yemin ile Kanal 7’de…

Yemin Dizisi

Bir yanda büyük aşkı Reyhan’ın yasını yakalayan Emir öteki yanda ise annesiyle hiç tanışmamış küçücük bir vicdan.
Büyük zelzeleler yaşayan Tarhun ailesi geçen makûs günlerin ardından derlenebilecek mi? Emir Reyhan’dan sonra nasıl bir yol seçecek? Geride kalan suçsuz bebek aileyi bir araya getirebilecek mi? Tüm sualler Yemin ile cevap tespit edecek.

Rejisörler: Yasemin Türkmenli , Serkan Mut
Görüntü Rejisörü: Vedat Aydın, Koray Ocak

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Gökberk Demirci, Cansu Tuman, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Cansın Mina Gür , Gül Arcan , Berkant Müftüler , Ceyda Olguner,Melahat Abbasova, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, , Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek , Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar,Miran Efe Achylov

Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Rejisörü: Müslüm Çalaşın
Kostüm Mesulü: Ceyda Koçlar

.