Medya

Yemin 16 Ekim Cuma 275. Bölüm Fragmanı İzle

Kanal 7 ekranında yayınlanmakta olan Yemin dizisinin 3. sezonu alaka sürüklüyor. Dizinin yeni kısmında neler yaşanacağı da merakla bekleniyor. Yemin 275. Kısım Fragmanı yayınlandı. Feride, Emir’e Tokat Attı! Emir yaşadıklarını andırdırıyor. Videodan ayrıntıları seyredebilirsiniz.

Yemin’de bu akşam Emir Feride’yle yaşadıklarını anımsayınca kendisine kızar. Ona karşı nasıl davranacağını afallayan Emir nasıl bir sonuc alacak? Emir anımsadıklarıyla şok olur ve kendisine kızar.

Öte yandan Feride ile Emir’i bir araya getirmeye çaba eden Songül yeniden bir saldırı yapar. Songül’ün atağı, gün boyu peş peşe gelen pek çok şeyle birleşince Emir’in yanlış kavramasına neden olur. Köşeye sıkışmış Emir, Feride’ye karşı bu sefer gerçekten sınırları aşan bir konuşma yapar. Feride’nin tepkisi ne olacak?

Kemal ile Narin tam güçlüklere birlikte göğüs gerip baş etme noktasında birbirlerine söz vermişlerdir. Onlar için bu yeni bir başlangıçtır.
Vakıf buluşmasını eve taşıyan Kumru ablasını kim diye tanıtacak? Narin bu gidişatı nasıl karşılayacak?

Yarım kalan aşkın ardından savrulan Emir’in hikayesi hafta içi her gün 20:45’te Yemin ile Kanal 7’de…

Rejisörler: Yasemin Türkmenli , Serkan Mut
Görüntü Rejisörü: Vedat Aydın, Koray Ocak

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Gökberk Demirci, Cansu Tuman, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Cansın Mina Gür , Gül Arcan , Berkant Müftüler , Ceyda Olguner,Melahat Abbasova, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, , Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek , Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar,Miran Efe Achylov

Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Rejisörü: Müslüm Çalaşın
Kostüm Mesulü: Ceyda Koçlar

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu