Medya

Yemin 15 Ekim Perşembe 274. Bölüm Fragmanı İzle

Kanal 7’de yayınlanmakta olan Yemin dizisinin 3. sezonunda 274. yeni kısım 15 Ekim Perşembe akşamı izleyicilerle buluşacak. Dizinin yeni kısmında neler yaşanacağı ile alakalı ayrıntıları haberimizde tespit edebilirsiniz. Yemin’de bu akşam Emir ve Feride Songül sayesinde baş başa kalır. Bu yalnızlık ikilinin yaşamını nasıl değiştirecek?

Feride, bodrumda Emir’in kollarına bayıldı. Bunu bakan Songül vaziyeti avantaja çevirir ve ikiliyi bodruma kilitler. Feride ile Emir kilitli kaldıkları bodrumda geçirdikleri süreden sonra hiçbir şey daha öncekisi gibi olmayacaktır.
Kendini daha iyi paydan Narin kırıp döktüklerini düzenlemek için elinden geleni yapacağını açıklar. Kumru ise derlenip ayağa kalkmaya çalışan Narin’i devirmek için daha da hırslanır. Kumru’nun yeni tasarıyı ne?

Yarım kalan aşkın ardından savrulan Emir’in hikayesi hafta içi her gün 20:45’te Yemin ile Kanal 7’de…

Rejisörler: Yasemin Türkmenli , Serkan Mut
Görüntü Rejisörü: Vedat Aydın, Koray Ocak

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Gökberk Demirci, Cansu Tuman, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Cansın Mina Gür , Gül Arcan , Berkant Müftüler , Ceyda Olguner,Melahat Abbasova, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, , Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek , Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar,Miran Efe Achylov

Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Rejisörü: Müslüm Çalaşın
Kostüm Mesulü: Ceyda Koçlar

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu