Medya

Yemin 14 Ekim Çarşamba 273. Bölüm Fragmanı İzle

Kanal 7 ekranlarına izleyicilerle buluşmaya devam eden Yemin dizisinin 3. sezonu da ilk iki sezon gibi bayağı coşkulu geçiyor. Dizinin 273. Kısmında neler yaşanacağı merakla bekleniyor. Dizinin 14 Ekim Çarşamba günü yayınlanacak olan yeni kısım fragmanını videoda tespit edebilirsiniz.

Emir ve Feride arasında neler oluyor? Yemin’de bu akşam Feride Emir’e karşı bir şeyler sezmeye başlar. Duygularının farkına varan Feride Emir’den köşe bucak kaçar. Emir ise olanları kavramaya çalışır.
Duygunlarının farkına varmaya başlayan Feride kaçma yolunu tercih eder ama kaçmaya çalıştıkça Emir’e çekiliyor gibidir. Öte yandan Emir ise Feride’nin telaşlı, firari hallerinden şüphelenir ve bir şeyler karıştırdığını düşünür. Feride bu haldeyken Emir o geceyi ne zaman anımsayacak daha da merak mevzusu andırdığında ne yapacak? Kumru, Narin oyununa devam ediyordur.

Bu oyundan hastalıklı bir biçimde neşe alan Kumru’ya Narin gibi davranmak iyi geliyordur.
Kemal bu oyunu bozacak mı yoksa yeniden Narin’in üzülmemesi için üstünü mü örtecek?

Yarım kalan aşkın ardından savrulan Emir’in hikayesi hafta içi her gün 20:45’te Yemin ile Kanal 7’de…

Yemin Dizisi

Bir yanda büyük aşkı Reyhan’ın yasını yakalayan Emir öteki yanda ise annesiyle hiç tanışmamış küçücük bir vicdan. Kanal 7 ekranlarının beğenilen dizisi ‘Yemin’ üçüncü sezonuyla 7 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi 20:45’te hoşlananlarıyla buluşacak.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu