Medya

Yemin 13 Ekim Salı 272. Bölüm Fragmanı İzle

3. sezonuyla Kanal 7 ekranında izleyicilerle buluşmaya devam eden Yemin dizisinin 13 Ekim Salı günü 272. Kısmı izleyicilerle buluşacak. Dizinin yeni kısmından ilk görüntüler ortaya çıktı. Videodan seyredebilirsiniz. Kemal ve Narin’in arası açılacak mı?

Yemin’de bu akşam Kumru Narin ve Kemal’in arasını açmak için harekete geçer. Zanlılık duygusuna kapılan Narin ne yapacak? Emir geceye dair hiçbir şey andırmıyordur. Feride gece müddeti kavga et mekanına geldiği için azar duyur.
Öte yandan ise Kemal’in yorulduğunu dillendiren Kumru, bu yanıltıcı telkinlerle Narin’in zanlılık duygusunu körükler. Naçar Kemal bir de Kumru’nun ablasının yerini aldığı oyunu sürdürmesi ile iyice köşeye sıkışır. Kemal bu cendereden nasıl çıkacak?

Yarım kalan aşkın ardından savrulan Emir’in hikayesi hafta içi her gün 20:45’te Yemin ile Kanal 7’de…

Yemin Dizisi

Bir yanda büyük aşkı Reyhan’ın yasını yakalayan Emir öbür yanda ise annesiyle hiç tanışmamış küçücük bir vicdan.
Büyük zelzeleler yaşayan Tarhun ailesi geçen makûs günlerin ardından derlenebilecek mi? Emir Reyhan’dan sonra nasıl bir yol seçecek? Geride kalan suçsuz bebek aileyi bir araya getirebilecek mi? Tüm sualler Yemin ile cevap tespit edecek.

Rejisörler: Yasemin Türkmenli , Serkan Mut
Görüntü Rejisörü: Vedat Aydın, Koray Ocak

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Gökberk Demirci, Cansu Tuman, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Cansın Mina Gür , Gül Arcan , Berkant Müftüler , Ceyda Olguner,Melahat Abbasova, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, , Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek , Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar,Miran Efe Achylov

Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Rejisörü: Müslüm Çalaşın
Kostüm Mesulü: Ceyda Koçlar

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu