Medya

Yemin 12 Ekim Pazartesi 271. Bölüm Fragman İzle

Kanal 7 ekranının hoşlanılan dizilerinden Yemin 12 Ekim Pazartesi akşamı 271. Kısmı ile ekrandaki yerini alacak. 3. sezonunu sürdüren dizi hafta için her gün yayınlanıyor. Dizinin yeni kısmında neler yaşanacağının ayrıntılarını fragmanda tespit edebilirsiniz. Dün Gece Olanları Konuşmamız Gerekli! İşte bu söz dikkatleri sürüklüyor.

Feride’nin geçmişiyle karşılaşan Emir, onun çocukluğunun geçtiği evi satın almak ister. Emir ve Feride arasındaki gerilim eksilecek mi? Yemin dizisinin yeni kısmında neler yaşanacağının ayrıntıları merakla bekleniyor.

Bir yanda büyük aşkı Reyhan’ın yasını yakalayan Emir değişik yanda ise annesiyle hiç tanışmamış küçücük bir vicdan.
Büyük zelzeleler yaşayan Tarhun ailesi geçen makûs günlerin ardından derlenebilecek mi? Emir Reyhan’dan sonra nasıl bir yol seçecek? Geride kalan suçsuz bebek aileyi bir araya getirebilecek mi? Tüm sualler Yemin ile cevap tespit edecek.

Rejisörler: Yasemin Türkmenli , Serkan Mut
Görüntü Rejisörü: Vedat Aydın, Koray Ocak

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Gökberk Demirci, Cansu Tuman, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Cansın Mina Gür , Gül Arcan , Berkant Müftüler , Ceyda Olguner,Melahat Abbasova, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, , Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek , Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar,Miran Efe Achylov

Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Rejisörü: Müslüm Çalaşın
Kostüm Mesulü: Ceyda Koçlar

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu