Medya

Yemin 1 Ekim Perşembe 264. Bölüm Fragmanı İzle | Emir ve Feride’nin Başı Belada!

Kanal 7 ekranında devam etmekte olan Yemin dizisinin 264. Kısım Fragmanı yayınladı. 3. sezonuyla yeniden alaka bakan dizinin 1 Ekim Perşembe akşamı yayınlanacak olan yeni kısmında Emir ve Feride’nin Başı Belada! Dizinin yeni kısmından ilk görüntüleri videoda tespit edebilirsiniz.

Feride ve Emir Rehin alınıyor… Yemin’de bu akşam Reşit Feride’yle kanaat etmeyip Emir’i de tuzağına düşürür. Aynı yerde mahsur kalan ikili kurtulmayı başaracak mı? Reşit’in tasarıyı işler ve Emir de artık elindedir.
Feride baktıklarından dolayı kahrolur.

Artık beraber mahsur kalan Emir ile Feride kaçmayı başarabilecek mi? Yaşanan her şeye karşın evliliğe doğru doludizgin giden Narin ile Kemal’in mutluluklarına diyecek yoktur. Kumru ise bu sefer strateji değiştirir, amacında Masal vardır. Her geçen dakika daha da çığırından çıkan Kumru Masal için nasıl bir makûsluk düşünüyordur.

Yarım kalan aşkın ardından savrulan Emir’in hikayesi hafta içi her gün 20:45’te Yemin ile Kanal 7’de

Yemin Dizisi

Bir yanda büyük aşkı Reyhan’ın yasını yakalayan Emir öteki yanda ise annesiyle hiç tanışmamış küçücük bir vicdan.
Büyük zelzeleler yaşayan Tarhun ailesi geçen makûs günlerin ardından derlenebilecek mi? Emir Reyhan’dan sonra nasıl bir yol seçecek? Geride kalan suçsuz bebek aileyi bir araya getirebilecek mi? Tüm sualler Yemin ile cevap tespit edecek.

Rejisörler: Yasemin Türkmenli , Serkan Mut
Görüntü Rejisörü: Vedat Aydın, Koray Ocak

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Gökberk Demirci, Cansu Tuman, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Cansın Mina Gür , Gül Arcan , Berkant Müftüler , Ceyda Olguner,Melahat Abbasova, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, , Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek , Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar,Miran Efe Achylov

Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Rejisörü: Müslüm Çalaşın
Kostüm Mesulü: Ceyda Koçlar

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu