‘Yemekteyiz’in eski sunucusu Onur Büyüktopçu’dan Seda Sayan Açıklaması!

Geçtiğimiz sezon 'Yemekteyiz' programını sunan Onur Büyüktopçu, yerine gelen Seda Sayan'ın kendisinin ayağını kaydırıp, programa başladığı iddiaları hakkında konuştu...

0

İki sezon boyunca Acun Ilıcalı’nın kanalı TV 8’de yer alan ‘Yemekteyiz’ programının sunuculuğunu üstlenen oyuncu Onur Büyüktopçu, koltuğunu Seda Sayan’a bırakmıştı. Show TV’de yayınlanacak olan ‘Damat Beğendi’ adlı program ile ekranlara gelecek olan Büyüktopçu, Seda Sayan’ın kendisinin koltuğundan ettiği yönünde çıkan iddialara yanıt verdi.

ÇIKAN HABERLERİ YALANLADI

“Böyle bir şey asla yok.” sözleriyle çıkan haberleri yalanlayan ünlü sunucu, “Ben haziranda ayrılacaktım. Bunu da yapımcıma şubatta ilettim. Değişik bir şeyler yapmak istediğimi söyledim. Seda Hanım tecrübesi ve başarısıyla bayrağı benden devraldı.” şeklinde konuştu.

“ACUN BENİ KANDIRDI” DEMİŞTİ…

Seda Sayan, ‘Yemekteyiz’in çekimlerine yeni başladığı sıralarda Magazinn.com’a yaptığı açıklamada program hakkında “Kandırıldım, Acun’un tuzağına düştüm. Çekimler bir türlü bitmiyor. Yarışmacılar yemekleri değil, birbirlerini yiyorlar. Bunca yıl sabah programı yaptım bu kadar uzun süren ve sonu gelmeyen çekimler görmedim. Yarışmacılar beni bile susturuyor.” ifadelerini kullanmıştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here