Yeliz’den yıllar sonra gelen itiraf!

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programının bugünkü konuğu bir dönem şarkılarıyla adından sıkça söz ettiren Yeliz'di. Ünlü şarkıcı, birbirinden çarpıcı açıklamalara imza attı...

Takip Et:

‘Bu Ne Dünya Kardeşim’ ve ‘Ağla Kalbim’ gibi şarkılarla adı özdeşleşmiş ve bir dönem sahne ve müzik çalışmalarıyla tanınıyordu. Bugün Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel’in sunduğu 2. Sayfa programına katılan şarkıcı, 25 yıl önce yaşadığı zor günleri anlattı. Maddi olarak 4 yıl kadar süre ile büyük zorluklar yaşadığını ifade eden Yeliz şunları söyledi:

“SU ALACAK PARAM YOKTU, MUSLUK SUYU İÇTİM!”

“Ben zamanında çok zor günler geçirdim. Varlığı da gördüm yokluğu da. Dibe vurduğum zamanlar oldu. Musluktan plastik su şişesine su doldurup o suyu kaynatıp içiyordum. Su alamaz hale gelmiştim bir dönem.

İsmini veremeyeceğim çok yakın bir dostum yardımda bulundu. Bu zor günler dört sene sürdü. Sahilde oturuyordum ama musluktan su kaynatıp içiyordum. Kimseye belli etmedim yokluğu. Vehbi Koç’un yıllar önce kitabında okumuştum, ‘Cebinde bir liran bile olsa bir milyonun varmış gibi davran’ yazıyordu, ben de hep öyle davrandım. Sonra bu piyasadan olmayan arkadaşım çok büyük destek oldu. 25 yıl önce oldu bu olaylar.”

“İKİ ÜNLÜYÜ ASLA AFFETMEYECEĞİM”

Sanat camiasından iki ünlünün mezarına bile gelmesini istemediğini belirten Yeliz, bu kişilerin ise adını vermekten kaçındı.