Magazin

Yazar Cemile Bayraktar’dan Şevval Şahin’in linç edilmesine tepki!

2018 Türkiye Güzel Şevval Şahin’in CNN Türk kanalında programı terk etmesinin yankıları devam ediyor. Yayını terk etmesinin ardından açıklama yapan Şahin, orada olmasının nedeninin sosyal sorumluluk projesi olduğunu dile getirmiş, sonrasında beklemediği sorular karşısında CNN Türk stüdyosunu ter etmişti. Şevval Şahin’e bir dönem Yeni Şafak gazetesinde de yazarlık yapan yazar Cemile Bayraktar’dan destek geldi.

Bayraktar, sosyal medya Twitter’dan yaptığı açıklamada Şevval Şahin’e yönelik olumsuz kampanyaya tepki göstedi. değil. Bırakın bu ucuz şovları artık… seviyesizlik diz boyu, onu dert edinin.” şeklindeki açıklamasıyla programın sunucularını hedef aldı.

Cemile Bayraktar

CNN Türk programında Sorgu Sual adlı programa konuk olan Şevval Şahin, istiklal marşını okunması istenmiş, “Türkiye’nin kaç bölgesi var, “Fahrettin Koca kimdir?” gibi sorulara muhatap olmuştu.

Programı ter etmesinin ardından açıklama yapan Şevval Şahin, “6 yaşımdan bu yana İngiltere’de büyüdüm. O programa sosyal sorumluluk için katıldım, kandırıldım. Dava açıyorum” dedi.

İşte Cemile Bayraktar’ın Şevval Şahin’e destek çıktığı o paylaşımı:

Kızın işi mankenlik, zaten Türkiye’de büyümemiş, “sosyal sorumluluk projesi için gittim” diyor… tutup “İstiklâl Marşı oku!” demişler, kınanması gereken dürüst olmayan programcılar Şevval Ş. değil.
Bırakın bu ucuz şovları artık… seviyesizlik diz boyu, onu dert edinin.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu