Medya

YAYIN GÜNÜ DEĞİŞEN AŞK LAFTAN ANLAMAZ’IN HAMLESİ İŞE YARADI MI?

Usta oyuncu Metin Akpınar’ın Haşmet Dede karakteriyle kadrosuna dahil olduğu, Hande Erçel gibi özellikle genç kitlenin sevdiği isimleri kadrosunda barındıran Aşk Laftan Anlamaz, ratinglerde haftalardr hayal kırıklığı yaşıyor ve yaşatıyordu.

 


Ratinglerde bekleneni veremeyen dizi için bir hamle yapılmış ve dizi Cumartesi gününe alınmıştı. Peki son bölümüyle Aşk Laftan Anlamaz ne yaptı?

 

Totalde 4.22 rating 10 share alarak 5. olan dizi, AB grubunda ise 2.96 rating 8 share ile 9. sırada bulunuyor. Geçtiğimiz hafta son olarak Çarşamba (26 Ekim 2016) günü yayınlanan dizi; totalde 20’inci, AB grubunda ise 28. sırada yer almıştı. Son hamleyle hem sıralamada hem de rating’lerinde yükselişe geçmeyi başarmış. Yani dizinin yayın gününün değişmesi şimdilik kendi lehine olmuş.

 

Çarşamba günü var olan yapımlar ile cumartesi yayınlanan yapımlar arasında hem kalite hem kitle farkı mevcut. Çarşamba günü daha çok iddialı dizi yayınlanırken altta seyreden Aşk Laftan Anlamaz, yeni yayın gününü sevmiş görünüyor, ama şimdilik…

 

5 KASIM 2016 CUMARTESİ RATING SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN!

 

Reyting analizlerini her gün Magazinn.com'dan takip edebilirsiniz.

Mail: editor@cansizkus.com

 

İŞTE 'AŞK LAFTAN ANLAMAZ'LA İLGİLİ DİĞER HABERLER:

İlgili Haberler

Başa dön tuşu