Yavru Vatan’da Sevgililer Günü konserleri!

KKTC'de Sevgililer Günü kapsamında bir çok ünlü isim sahne aldı.

Takip Et:
kibris-unluler-akini

Bir çok ünlü isim bu hafta sonu yavru vatan Kıbrıs’ta sahne aldı. Ünlüler, Sevgililer Günü etkinlikleri kapsamında bir çok otel ve mekanda sahneye çıktılar. Aleyna Tilki, Deniz Seki, Volkan Konak, Kibariye, Seda Sayan, Altay, Erol Evgin gibi isimlerin konserlerine ilgi oldukça büyük oldu.

Usta şarkıcı Erol Evgin ve Genç popçu Aleyna Tilki aynı otelde sahne aldı. 14 Şubat Sevgililer Günü programı adına sahne alan şarkıcılar büyük ilgi gördü. Erol Evgin Aleyna Tilki hakkında çok tatlı bir kız olduğunu söylerken daha önce hiç canlı sahnesini izlemediğini belirtti. Muhabirlerin bir gün şarkılarınızda kendisine yer verir misiniz? sorusuna ise oldukça sempatik bir tavırla Neden olmasın yanıtını verdi. İlerleyen günlerde “Altın Düetler 2” albümünü yayınlayacağını söyleyen Evgin, Atiye, Kalben gibi isimlerle çok şahane gibi düetler yaptığını söyledi. Konser saati yaklaşırken sahneye çıkacak ilk isim belli oldu. İlk sahneyi Aleyna Tilki aldı. Genç şarkıcı “Sen Olsan Bari”, “Yalnız Çiçek”, “Dipsiz Kuyum” gibi sevilen şarkılarını seslendirirken başka sanatçılarında şarkılarını seslendirdi. Tilki’nin mini ve kırmızı sahne elbisesi büyük ilgi odağı oldu. Aleyna Tilki’den sonra sahne alan sıradaki isim ise Erol Evgin oldu. Evgin sevilen şarkılarını seslendirdi ve aralıklarla hayranlarıyla muhabbet etmeyi ihmal etmedi.

Deniz Seki ise Kıbrıs Girne’de bir kulüp’te sahne aldı. Sahne öncesinde kendine özel parfümünü tüm ekibe dağıtan şarkıcı bu aktiviteyi her konser öncesi yaptığını belirtti. Kendisine uğur mu getirdiğine inandığı sorusuna ise elindeki yüzüğü göstererek tek servetim ve uğurum bu yüzük dedi. Karadeniz şarkılarıyla bilinen Volkan Konak ise Kıbrıs’ta bir otelde sahne aldı. 2 saate yakın sahnede kalan ünlü sanatçı söylediği Karadeniz şarkılarıyla hayranlarını adeta coşturdu. Unutulmaz bir geceye imza atan Volkan Konak şarkı aralarında anlattığı Karadeniz fıkralarıyla izleyenleri kırdı geçirdi.

Kıbrıs’ta sahne alan isimlerden biride Serkan Kaya oldu. Kaya, konserinde kendisini yalnız bırakmayan hayranlarına teşekkür ederek herkesin sevgililer gününü kutladı. Yaklaşık bir buçuk saat sahnede kalan ünlü sanatçı söylediği aşk şarkıları ile adeta ılık rüzgarlar estirdi. Kıbrıs turnesine katılan isimlerden birisi de Altay oldu. Altay, Girne’de bulunan bir otelde sahne aldı. Konserinden önce soruları yanıtlayan ünlü şarkıcı sevgililer gününde eşinize ne aldınız sorusuna ise esprili bir şekilde her zaman çiçek gönderirim dedi. Altay’ın sahne aldığı konsere ilgi oldukça büyük oldu.

Seda Sayan’da Kıbrıs’ta sahne alan isimlerden oldu. Ünlü şarkıcı sahne aldığı otelde büyük ilgi gördü. Özel kesim ve taş süslemeli sahne elbisesiyle dikkatleri üzerine çeken Seda Sayan konserine gelen hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.