Yasmin Erbil kendisine ‘defol’ diyen arkadaşlarından şikayetçi oldu!

Uzun süredir sağlık sorunları yaşayan Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil'in arkadaşları ile kavga ettiği ve soluğu karakolda aldığı öne sürüldü...

Takip Et:

Yasmin Erbil‘in 9 Ocak’taki olaylı gecesinde Emirgan’da bulunan lüks bir mekanda gerçekleşti. Babasının taburcu olduktan sonra yeniden hastaneye kaldırılmasıyla morali bozulan Yasmin Erbil, kendisini iyi hissetmediği o gün arkadaşları ile birlikte eğlenmeye gitti.

Gecenin ilerleyen saatlerinde babasının durumu tekrar aklına gelen Erbil, gözyaşlarına hakim olamadı. Bunun üzerine yanındaki arkadaşları ona kötü sözler söylemeye başladı. Kendisine sinkaflı sözlerle hakaret eden arkadaşlarını ihbar eden Erbil‘in şikayeti sonrası olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Eğlence yerinde arkadaşları Yasmin Erbil‘le önce dalga geçti. Ardından bir arkadaşı ‘Defol, seni çekmek zorunda mıyız?’ deyip hakaret etmeye başladı. Arkadaşlarının başlarda şaka yaptığını düşünen Erbil, aynı cümlenin defalarca tekrar edilmesi sonrası mekandan ayrılarak karakola gitti.