Magazin

Yasmin Erbil: “Bu sene beni fazla zorladı!”

Mehmet Ali Erbil’in Nergis Kumbasar ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Yasmin Erbil, sosyal medya hesabından doğum günüyle alakalı bir teşekkür paylaşımında bulundu. Erbil, şunları yazdı:

“23… Şimdiden o kadar iyi geldin ki… Her zaman iyiye, güzele odaklanmayı seçen biri oldum ama bu sene beni fazla zorlamıştı. Şimdi çok güzel şeyler hissediyorum ve bakıyorum. Yine de o deli dolu, en küçük şeylerden mutlu olan içimdeki küçük Yaso (O bildiğiniz civciv kılıklı Yaso) beni bırakmıyor. Bu yıl da yine en yakınlarımla olmayı diledim çünkü siz benim seçtiğim ailemsiniz. En özelsiniz. Onlar kendilerini çok iyi biliyor. Kaç gündür beni hiç yalnız bırakmadınız. Dünyanın en mutlu insanı yaptınız ve cidden sevildiğimi bana hissettirdiniz gerçek dostluğunuzla. Bu yıl en çok yine sizinle güzel olacak. Teşekkür ederim her şey için. Hep beraber olalım, gülelim, coşalım, mutlu olalım ve hep iyi kalalım. En kötü fırtınalardan sonra bile güneş yeniden parlayacak.”

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu