Dizi Haberleri

Yaşın 19 dizisinin oyuncu kadrosu! Kim hangi karakteri oynuyor?

Yaş 19 isimlü dizinin başrollerini; Deniz Çakır, Tolga Güleç ve Fikret Kuşkan paylaşıyor. Dizi, ocak ayında Fox TV’de yayınlanacak.

Yaşın 19 dizisinde Deniz Çakır ve Tolga Güleç aşık bir çift olarak izleyicisi karşısına çıkacak. Deniz Çakır ve Tolga Güleç’in kızını ise, Miray Daner canlandıracak.

Çekimleri İstanbul’da aralık ayında başlayacak Yaşın 19 dizisinin oyuncu kadrosunda bir çok genç oyuncu da yer alacak

İşte Yaşın 19 Oyuncuları

  • Deniz Çakır
  • Tolga Güleç
  • Miray Daner

Yaşın 19 Dizisi Oyuncu Kadrosu

Deniz Çakır kimdir?

Deniz Çakır 31 Aralık 1982 Ankara doğumludur. Deniz Çakır Kadın İsterse dizisi ile tanınmış ve özellikle Yaprak Dökümü ve Muhteşem Yüzyıl dizileri ile büyük çıkış yakalamıştır. Çakır, Eşkıya Dünyaya Hükümdar dizisinden de özel nedenler ile ayrılmış son olarak ise Vurgun dizisinde başarısızlık yaşamıştır. Deniz Çakır 175 cm boyunda ve 60 kilodur.

Tolga Güleç kimdir?

39 yaşında olan Tolga Güleç  1981 Hatay doğumludur. Leke ve Fazilet Hanım ve Kızları dizileri ile büyük başarı yakalayan  Tolga Güleç oyuncu Yeliz Şar ile evlidir. Tolga Güleç ilk çıkışını Poyraz Karayel dizisinde hayat verdiği Neşet Topal  karakteri ile yaşamıştır.

Miray Daner kimdir?

Son olarak Saygı dizisinde Helen karakteri ile yer alan Miray Daner 15 Ocak 1999’da İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Miray Daner ilk olarak Medcezir dizisinde yer almış ve çok sevilmiştir. Vatanım Sensin dizisi ile çıkışını sürdüren Miray Daner daha önce de Bir Litre Gözyaşı dizisinde Cihan karakteri ile yer almıştır.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu