Yasemin Özilhan çarpıcı sözler! “Bunun parayla ilgisi yok!”

Ailesi ile Bodrum'da tatil yapan Yasemin Özilhan, İstanbul'a döndü. Ayağının tozuyla geldiği alışveriş merkezinde görüntülenen Özilhan, kadınlara stil önerilerinde bulundu...

Yasemin Özilhan ve İzzet Özilhan, her yıl olduğu gibi bu yılda yaz aylarını Bodrum’da geçirdi. Ege kıyılarında lüks yatları ile tatil yapan çifte kızları Emine ve Ela da eşlik etti. Tatilleri sırasında görüntülen Yasemin Özilhan’ın teknenin halatı ile spor yapması dikkat çekmişti. 2 çocuk annesi olmasına rağmen her daim fit fiziği ile bilen Özilhan’a, ‘sporu tatilde de bırakmıyor’ yorumları yapıldı.

“MODA DİYE HER ŞEYİ GİYMEYİN!”

Ailece çıktıkları tatili noktalayan çiftten Yasemin Özilhan, önceki gün bir AVM’ objektiflere yansıdı. Magazin muhabirleri ile ayaküstü sohbet eden sosyetik güzel, arkadaşları ile buluşacağını söyledi. Siyah ve beyazın hakim olduğu spor tarzı ile ilgi odağı olan Özilhan’a muhabirler “Her kombininiz ile nasıl şık olabiliyorsunuz?” diye sorunca ünlü isim “Bunun parayla, markayla ilgisi yok. İnsan kendine neyin yakıştığını bilmeli. Moda diye her şeyi giymemeli.” yanıtını verdi.