Magazin

Yaşar İpek’ten sonra Seren Serengil de sessizliğini bozdu!

Seren Serengill, açıklamasına “Hiç konuşmadım, hiç yazmadım. Kendi sesimi bile duymak istemedim bu süreçte. Birkaç dosta yaşadıklarımı anlatmanın dışında…” sözleri ile başladı.

“GÜLBEN ERGEN YÜZÜNDEN BANA DÜŞMANLAR!”

Eşi ile bu zamana kadar herhangi bir problemi olmadığını ifade eden ünlü sunucu, “İki birbirini seven birbiriyle vakit geçirmekten hoşlanan birbirine yeten iki insandık…” dedi. Serengil, boşanmalarına sebep olarak gösterdiği Yaşar İpek’in annesi ve kız kardeşinin Gülben Ergen ile alakasını şu sözlerle anlattı:

“Anne ve kız kardeşin benimle probleminin ve uğraşma nedeninin herkes Yaşar’la ilgili olduğunu düşünse de konu maalesef beni istememe durumu değildi. Çünkü ben Yaşar’la beraber olmadan bir yıl önce ‘Gazete Magazin’ denilen sosyal medya sayfasında bana ve aileme hakaret ediliyordu ve her gün yapılıyordu. Mahkemeye verdim emniyet mensuplarıyla mekandan kardeşini aldırmalara kadar giden bir hikayemiz var. “Valla ben değilim annemin ölüsünü öpeyim” diye yemin edince şikayetimden vazgeçmiştim. Bana o sayfanın Gülben Ergen’in fanlarının olduğunu söylemişti. Sonra bir öğrendim ki; Gülben Ergen’in yanında çalışmış ve 15 yıldan beri anne kız bu kişinin yanındaymış. Düşmanlık oradan bana! Sonra Yaşar benim hayatıma girdi. Ben hapse atıldım bu kadın yüzünden. İnsan ne menfaati olursa olsun, ne samimiyeti olursa olsun üvey de olsa abinin karısı olmuşum… Bu kadınla olan görüşmesini kesmesi gerekirdi. Yanak yanağa fotoğraflar koyuyorlar, altına da Yaşar’ın annesi ‘Allah sizi şeytanlardan korusun’ yazıyor. O şeytan da benim…”

“ÇOCUK SAHİBİ OLMAMI İSTEMİYORLAR!”

Serengil, iddialarını şu sözlerle sürdürdü: “Bu süreç devam etti. İki yıl fake hesaplardan hepinizin de farkında olduğunuz gibi aileme bana iftiralar hakaretler devam etti. Benim kocam hakkını yiyemem, hep yanımda durdu. O da ben söylediğim için değil kendi gördüğü için. Ne düğünüme ne nişanıma gelemediler. Uzun bir süre Yaşar konuşmadı.. Ama sonra annesidir, yine barıştı. İşte ondan sonra ne olduysa oldu. Daha önce de çocuk sürecimizde yine kavga edip annesi yüzünden gitmişti ve tedavi sürecimi yarıda bırakmıştım., hatırlarsanız. Şimdi de çocuk sahibi olmaya çalışıyorum. Yine aynı çabalar gösteriliyor…

“BOŞANMA DAVASINI BAYRAMDAN ÖNCE AÇTIM!”

Yaşar İpek hakkında tedbir kararı aldığı haberlerini doğrulayan Seren Serengil, boşanma davasını da bayramdan önce açtığını şu sözlerle anlattı:

“Ben bugün tedbir kararı aldırdım. Çünkü Yaşar, Yaşar değil. Saçımı okşamaya kıyamayan adam o değil. Çocuğumu sağlıkla dünyaya getirmeye çalışmak zorundayım. Kendisine bayram öncesi boşanma davası açtım. Bunu da ilk defa açıklıyorum hakkımızda hayırlısı olsun.”

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu