Yaşar İpek’in 3 günlük hapis cezası başladı!

Seren Serengil'n aldırdığı uzaklaştırma kararına uymayan Yaşar İpek bugün 3 günlü hapis cezasını geçirmek üzere Metris Cezaevine girdi...

Seren Serengil ve Yaşar İpek aşkı başladığı yer olan hapishanede son buldu. Geçtiğimiz yıl Gülben Ergen’in mahkemeden aldırdığı konuşmama kararına uymayarak hapse giren Seren Serengil’in yanında o dönem sürekli olarak Yaşar İpek görülüyordu. İpek, ünlü sunucuyu hapishaneye giderken bile yalnız bırakmamış ve ikili ilk el ele görüntüsünü Serengil hapse girerken vermişti. 3 gün hapis yatan Seren Serengil, cezaevinden çıktığında çiftin aşkları başlamış ve çift tatil için gittikleri Fransa’da sürpriz bir şekilde nikah masasına oturmuştu.

Evlendikleri ilk günden itibaren çocuk sahibi olabilmek için tüp bebek yöntemine başvuran Serengil ve İpek sonunda güzel haberi almış ama mutlulukları uzun sürmemişti. Boşanacakları konuşulan iki ünlü ismin tartışmaları 38 günlük bebeğin düşmesiyle son bulmuştu. Yaşar İpek’in açıklamaları sonrası büyük üzüntü yaşayan Serengil, kanama ve yüksek tansiyon şikayetiyle hastaneye yatmıştı. Hastanede bebeğini kaybeden Seren Serengil, taburcu olur olmaz soluğu Çağlayan Adliyesi’nde almıştı.

YAŞAR İPEK TESLİM OLDU

Kendisine şiddet uyguladığını iddia ettiği eşi Yaşar İpek’ten şikayetçi olan Seren Serengil, aynı zamanda uzaklaştırma ve koruma kararı da aldırmıştı. Açıklamalarına devam eden Yaşar İpek hakkında dün yakalama kararı çıkarılmıştı.

Bugün öğleden önce avukatıyla adliyeye giden Yaşar İpek, öğleden sonra ise Metris cezaevine teslim oldu. Seren Serengil’in bu kadar ileri gideceğini tahmin etmediğini söyleyen İpek, şaşkın halleri ile dikkat çekti. Yaşar İpek’in 4 Ekim Cuma günü tahliye olması bekleniyor.