Magazin

Yaşar İpek: “Seren Serengil’e boşanma davası açtım!”

Magazinn.com’un haberine göre; geçtiğimiz yıl dünyaevine giren Seren Serengil ve Yaşar İpek çifti boşanma kararı aldı. Yaşar İpek, Magazinn.com Haber Müdürü Hilmi Elitez’e yaptığı açıklamada “Şu an ilk Seren Hanım bana boşanma davası açtı, ardından ben de ona boşanma davası açtım. Çok iyi giden bir ilişkimiz vardı. Başlarda her şey çok güzeldi. Evlendikten sonra her şey değişti. Geçimsizlik had safhaya ulaştı. Sadece benimle değil. Seren’in herkesle geçimsizliği bir sorun. Benim eve dönmemi ve beni çok sevdiğini dile getirmiş. Benim kararım net boşanacağım.” ifadelerini kullandı.

“SEREN’E ŞİDDET UYGULAMADIM!”

Yaşar İpek, Seren Serengil’e şiddet uyguladığı iddiasına da cevap verdi. Ünlü şarkıcı “Çıkan haberleri hayretle okuyorum. Asla ve asla şiddet söz konusu değildir. İddia edildiği gibi Seren Hanım’a fiziki bir müdahalem olmamıştır. Evet aramızda çokça tartışmalar olmuş ve birbirimize hakaretler etmişizdir, ama karşılıklı.” şeklinde konuştu.

Seren Serengil’in annesi Nevin Teoman’ın “Yaşar, seren’in yüzüne havlu ile vurdu.” iddiası hakkında da konuşan İpek, “Tekrar ediyorum ben kesinlikle havlu veya başka bir cisimle hiç bir şekilde şiddet uygulamadım, hepsi yalan.” dedi.

“ÇOK İYİ BABA OLURUM”

“Bebeği istemediğim konuşuluyor.” diyen Yaşar İpek, “Emin olun benden daha fazla isteyen yoktur ve iddia ediyorum çokta iyi bir baba olurum.” sözleriyle hakkında çıkan tüm iddiaları yalanladı.

(Hilmi Elitez/Magazinn.com)

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu