Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece’den veda mesajı!

Yasak Elma'nın fenomen haline gelen karakteri Yıldız'ı canlandıran Eda Ece, sosyal medyaya bir süre ara verdiğini duyurdu...

Takip Et:

Koronavirüs salgınından korunmak için uzun süredir evinden çıkmayan Eda Ece, sosyal medyada yaptığı paylaşımları, yorumları ve canlı yayınları ile dikkat çekiyor. Esprili paylaşımlara imza atan ve dizisinin tatil olduğu süreçte hayranları ile iletişim halinde kalan güzel oyuncu, “Dijital Detox” yazılı bir görsel paylaşarak bir süre dijital ortamdan uzak duracağını duyurdu.. Paylaşımlarını yoruma kapatan Eda Ece’nin bu kararı alması takipçilerini üzdü.

Eda Ece, yaklaşık bir yıldır Anadolu Efes‘te forma giyen Buğrahan Tuncer ile aşk yaşıyor. Karantina günlerinde evde olan çiftten Eda Ece, sosyal medyada yaptığı esprili paylaşımla olay olmuştu.

Anadolu Efes, Buğrahan Tuncer‘e korona günlerinde izlediği dizileri sordu. Tuncer’in önerdiği diziler, ‘Peaky Blinders’, ‘Dark’, ‘La Casa De Papel, ‘How I Met Your Mother’ ve ‘Vikings’ oldu. Eda Ece, sevgilisi Buğrahan Tuncer‘in önerdiği diziler arasında kadrosunda yer aldığı Yasak Elma‘nın olmaması üzerine esprili bir yorumda bulundu. Anadolu Efes‘in sosyal medyadan yaptığı paylaşımın altına yorum yapan Eda Ece, sevgilisini kast ederek, “Yasak Elma’yı önermedin mi? Yazıklar olsun”