Medya

Yasak Elma dizisinde ‘yapmayın’ dedik ama yine acımadılar!

TelevizyonGazetesi.com/ Ayrıntı – Fox TV ekranında izleyicilerle Pazartesi akşamları buluşmakta olan Yasak Elma dizisinde 4. sezon devam ediyor. Reytingleri ile Pazartesi rekabetinde iyi gidişatta bulunan Yasak Elma, geçen sezonu aratan bir performans meseleyi de yaşıyor.

Dizinin hayranları 3. sezonda yüksek bir alaka göstermişti. Ancak 4. sezonda bu kadar büyük bir izleyici alakasının olmadığı sosyal medya yorumlarına da yansıyor. Bunun sebebi ise artık dizinin öyküsünün belli bir düzlemde gitmesi ve hep aynı şeyi izliyormuş izlenimi vermesi.

Senaryocular işte bu noktada yeni bir oyuna başlıyor.
sezonun çok zaferli olmasının altında uyuyan sebeplerden birisi de, Yıldız ve Ender karakterlerinin işbirliği yapması ve bunun da farklı vakaları birliktesi getirmesiydi.

Şimdi ise senaryocular öyküde coşkuyu yine yükseltmek için Yıldız ve Ender birlikteliğini çatırdatacak. Ancak bu gidişata sosyal medyadan ciddi bir tepki de var. “Yıldız ve Ender’i ayırmayın” diye ileti bırakan izleyiciler, bu iki karakterin işbirliği hallerini daha çok hoşlandıklarını belirten yorumlarda bulunuyor.

Yasak Elma 80.
Çünkü Yıldız ve Ender’in arasına kara kedi Şahika çoktan girdi dahi…

Peki 80. yeni kısımda neler izleyeceğiz? İşte ayrıntılar: Ender ve Kaya’nın boşanmasının ardından, Şahika onların bir daha toplanma olasılıklarını tamamen ortadan kaldırmak için Yıldız’ı kullanmaya karar verir.

Ender ve Yıldız’ın arası giderek açılırken, kurdukları ittifak sarsılmak üzeredir.

Ender’in asapla Yıldız’a açıkladıkları Yıldız’ın yaşamını alt üst edecektir.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu