Yasak Elma dizisinde son değişiklik iyiye değil kötüye işaret olabilir!

Takip Et:
Yasak Elma dizisinde son değişiklik iyiye değil kötüye işaret olabilir!
Yasak Elma dizisinde son değişiklik iyiye değil kötüye işaret olabilir!

Magazinn / Ayrıntı -Fox TV ekranında Pazartesi akşamları yayınlanmakta olan Yasak Elma dizisinin 80. yeni kısmı 12 Ekim akşamı yayınlanacak. Dizinin yeni kısmından ilk görüntüler ortaya çıktı. Ender ve Kaya, boşanıyor. Şahika ise, bu işin ucunun kendisine değmemesi için temkinlerini almaya çalışıyor.

Yıldız’ın Kaya’ya açıkladığı “Sana hiç yakıştıramadım, Ender’i kandırmışsın” biçimindeki sözler ortalığı karıştıracak.
Yıldız ise Ender’i fena kızdıran bir harekete imza atacak. Ender için bunun anlamı adilik…

Yıldız ayrıca Halit ve Kerim arasında kaldı. Ender’in Yıldız ile konuşmasını ise Halit dinliyor. Ender, “Halit ile evleniyorsun üstelik çılgın gibi aşıkken Kerim’e” biçimindeki sözleriyle ortalığı fena karıştırıyor.

Ender ve Yıldız arkadaşlığının biteceğine yönelik sergilenen 80.kısım ilk görüntüleri izleyicileri rahatsız etti.
Ender’in Şahika’nın oyunları neticesinde Yıldız’a düşman olmaya başlaması da yeni kısımda noktaya değinen ayrıntılar olacak.

“Yıldız ve Ender’i yine düşman ettin ya, sana daha ne diyeyim senaryocu” biçiminde sosyal medyaya yansıyan tepkiler var. Bir başka izleyici ise, “Hiçbir şey istediğimiz gibi gitmiyor, yemin her şey git gide bozuluyor, artık dizinin hiç mi hiç tadı kalmadı” diyerek tepkisini dile getirdi.

Anımsanacağı üzere Yıldız ve Ender karakterlerinin beraber hareket etmeleri ve bir arkadaşlık kurmaları neticesinde evvelki sezon dizi derlenmiş ve reytinglerini yükseltme galibiyeti sergilemişti.
Ancak bu gidişat ters tepebilir.

Yasak Elma dizisinde bu cins karakterler arası karşıtlık mevzularının reytinglerin yüksek gelmesini sağladığı da öğreniliyor.

İşte 12 Ekim Pazartesi akşamı yayınlanacak olan 80.kısımdan ilk görüntüler.

.