Medya

Yasak Elma dizisinde alınan son karar, diziye zarar getirebilir!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Pazartesi akşamları Fox TV’de yayınlanmakta olan Yasak Elma dizisinde 4.sezon iddialı bir biçimde devam ediyor. Eda Ece, Nesrin Cavadzade, Şevval Sam, Talat Bulut, Gökhan Alkan, Barış Kılıç’ın başrollerinde yer aldığı dizinin 81. kısmında taşlar yerinden oynayacak.

Kaya ile boşanan Ender, aralarına giren Şahika ile işbirliği yaptığı Yıldız’ı aynı masada eğlenirken bakınca küplere biniyor. Şevval Sam’ın sanki fobi filmlerini aratacak oyunculuk performansı, sahnenin ağırlığı izleyicileri etkileyecek.
Ender ve Yıldız işbirliğinin bozulması kararı, senaryo açısından ilerleyen kısımlarda değişik sahnelere imkan verebilir. Ancak izleyicinin isteğinin tersi bir gidişat olduğu için negatif yansıması da ihtimal dahilinde…

Yıldız ile Ender’in işbirliğinin sona ermesini istemeyen bir izleyici kitlesi var. Ancak dizinin durumu da senaryo noktasında başkalaşım yaşanmasını gerekli kılıyor. Bakalım Ender’in yine Şahika ve Yıldız ile çaba edeceği kısımlar izleyicileri tatmin edecek mi?

Diziden iyice soğuduğunu açıklayan pek çok izleyici iletisini sosyal medyada bakabilirsiniz.
Senaryocuların bu vaziyeti de göz önünde bulundurması koşul.

İşte 19 Ekim Pazartesi akşamı yayınlanacak olan 81. kısımdan ilk görüntüler:

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu