Kültür ve Sanat

Yasak Elma 80. bölüm fragmanı yayımlandı

Fox TV’nin beğenilen dizisi Yasak Elma, ilk olarak 2018 senesinde izleyici karşısına çıktı. Tüm dünyayı tesiri altına alan ve büyük bir sıhhat tehdidi oluşturan Koronavirüs suratından çekimlerine ara vermişti. Geçtiğimiz haftalarda ise 3. sezonuyla, Koronavirüs pandemisinden sonra ilk defa izleyici karşısına çıktı. Pandemi sonrası 6. kısım olacak 80. kısmın fragmanı ise Fox TV’nin resmi YouTube kanalından paylaşıldı.

Rejisör koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu dizinin senaryosu, Melis Civelek tarafından kaleme alınıyor.
kısmında neler oldu?

Yıldız, Kaya ve Ender’i uzlaş için kolları sıvarken, öteki taraftan da Kerim’den uzak durmaya çalışır. Şahika, Kaya ve Ender’in dargınlığından yararlanarak onları kesin bir biçimde ayırmak için yanılgısız bir tasarı yapar.

Pazartesi günü izleyici ile buluşacak dizinin yeni kısım fragmanına aşağıdan erişebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu