Yasak Elma 80. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ender İle Kaya Boşanıyor!

Takip Et:
Yasak Elma 80. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ender İle Kaya Boşanıyor!
Yasak Elma 80. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ender İle Kaya Boşanıyor!

Fox Tv’nin reyting erişmeni dizisi Yasak Elma, 79. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Şahika, Ender ile ağabeyini ayırmayı kafaya koyuyor. Yıldız, Halit’le beraber Kaya ile Ender’i uzlaş için bir yemek tertip ediyor. Otelde kalmaya devam eden Kaya, Ender’e bir kader daha vermek istiyor. Şahika, Ender’in ağabeyini, ağabeyinin ise karısını aldattığını varsayacağı bir tasarı yapıyor. Bakalım gerçekten tasarıyı yakalayacak mı? Yasak Elma 80.
fragmanı yayınlandı. Ender ile Kaya boşanıyor. Ender’in ilk işi Yıldız’la uğraşmak oluyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Ender İle Kaya Boşanıyor!

Yasak Elma 80. kısım 1. fragmanında; Ender ile Kaya, bir celsede boşanıyor. Şahika ise, Haluk’u bir kanıt bırakmaması mevzusunda tembihliyor. Kerim, Mert’in Yıldız’ın parasını aldığını biliyor ve iki dost birbirlerine giriyor. Yıldız, Kaya’yla fikir Ender’i kandırmasını ona hiç yakıştıramadığını açıklıyor.
Halit, Yıldız’ın başka birini beğendiğini dinliyor mu?

İşte Yasak Elma 80. kısım 1. fragmanı….

YASAK ELMA 79. KISIMDA BAŞKA NELER OLDU?

Ender, Kaya’dan eve dönmesi için kezlerce kere özür diliyor ancak o, otelde kalmaya devam ediyor.
Yıldız, Halit ile fikir Ender ile Kaya’yı uzlaş için evde bir yemek organize ediyor. Kaya, Ender’e bir talih daha vermek istiyor.

Bunu bilen Şahika, yeğenine şirketten pay verip onunla yemeğe çıkıyor. Ender’in meşrubatına uyku ilacı koyuyor ve onun yatmasını sağlıyor. Hizmetçiyi de ayarlayan Şahika, ağabeyinin Ender’le fikir için eve geleceği anlarda eve bir adamını sokuyor. Kaya, eve geldiğinde birinin evden çıktığını görüyor ve yatak odasında Ender’i yarı üryan uyuduğunu bakıyor.

Ender’in, kendisini kandırdığını düşünen Kaya, onu sınırlayıp otele gidiyor.
Şahika, bir bayan yakalayıp onun odasını yolluyor. O sırada ağabeyiyle aşağıda kahvaltı yapan Şahika, döndüğünde ağabeyini masada tespit edemiyor.

Ender’de, Kaya’nın odasında bir bayanla karşılaşıp onun kendisini kandırdığını düşünüp devriliyor. Bayan, Kaya’nın duşta olduğunu açıklıyor. Ancak, Ender, Kaya ile asansörde karşılaşıyor.

 Yasak Elma 79. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Şahika’dan Ender’e İkinci Darbe Geliyor!.