Yasak Elma 79. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Şahika’dan Ender’e İkinci Darbe Geliyor!

Takip Et:
Yasak Elma 79. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Şahika’dan Ender’e İkinci Darbe Geliyor!
Yasak Elma 79. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Şahika’dan Ender’e İkinci Darbe Geliyor!

Fox Tv’nin reyting erişmeni dizisi Yasak Elma, 78. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Halit, Kerim ile Yıldız’ı konuşurken bakıyor. Ama Yıldız, kıvırmayı başarıyor. Yıldız, Zehra’nın fikriyle hareket edince, hem işinden oluyor hemde duruşmalık. Konağa taşınan Yıldız, yemeğe Kerim’in geldiğini bilince Halit’le tartışıyor. Şahika, Ender’in paylarını çocuklarını devretmediğini bilip vaziyeti ortaya çıkarıyor.
Şahika, Kerim ile beraber Yıldız’a büyük bir tuzak kuruyor. Yasak Elma 79. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Şahika’dan, Ender’e ikinci darbe geliyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Şahika’dan Ender’e İkinci Darbe Geliyor!

Yasak Elma 79. kısım 1. fragmanında; Şahika, ağabeyinden Ender’i ayırmak için büyük bir oyun oynuyor. Ender’i bayıltıp Kaya’nın eve onun kendisini kandırdığını düşünmesini sağlıyor.
Kaya’nın da Ender’i kandırdığını düşünmesini sağlıyor. Bakalım, Şahika’nın oyunları ortaya çıkacak mı?

İşte Yasak elma 79. kısım 1. fragmanı…

YASAK ELMA 77.
Kerim, onun Halit’le evlenmekte kararlı olup olmadığını soruyor. İkili konuşurken Halit geliyor. Halit, Yıldız’a neden geç kaldığını sorunca tuvalette kapalı kaldığını ve Kerim’in gelip kendisini kurtardığı palavrasını söylüyor.

Yıldız, Halit’in evine taşınıyor. Kerim, Ender’in kendisini başka bir şirketin sahibiyle yemek yerken bakmasını sağlıyor. Akabinde onu kaybetmek istemeyen Halit, Kerim’e yetki verecektir. Kerim, Halit’in kendisine verdiği yetkiyle büyük bir vurgun yapıp ortalıktan kaybolmayı tasarlıyor.
Yıldız’da kabul ediyor.

Siparişler yağmaya başlayınca, elma püresinin tescilini alan şirket Yıldız’la olan kontratını fes edip ona dava açıyor. İşsiz kalan Yıldız, bankadaki 5 milyon dolar parasını Kerim’in ortağına değerlendirmesi için görüşme yapıyor. Yıldız, elindeki parayı da kaybedeceğinden habersiz yatırım yapacağına inanıyor.

Yıldız’ın konaktaki ilk günde Halit’in eve Kerim’i davet ettiğini biliyor ve yemeğe inmiyor.
Yıldız, inse de hiçbir şey yemeden masayı terk ediyor. Halit ile Yıldız, ilk günden tartışıyor. Yıldız’ı takip ettiren Kerim, o yürüyüşe çıktığında önüne geçip onunla konuşmaya çalışırken, Şahika’nın adamı onların resmini sürüklüyor.

 Yasak Elma 78. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Ender’in Palavrayı Bilen Kaya Evliliğini Tamamlıyor!.