Yarım Kalan Aşklar dizisinde giderek artan şüphe!

Takip Et:
Yarım Kalan Aşklar dizisinde giderek artan şüphe!
Yarım Kalan Aşklar dizisinde giderek artan şüphe!

Yarım Kalan Aşklar dizisinde yeni kısım yeniden coşku dolu… Kadir ve ismet karşı karşıya geliyor. Özel yapımlarıyla büyük alkış toplayan BluTV’nin yeni projesi TIMS&B Productions imzalı ‘Yarım Kalan Aşklar’ın coşkulu bir finalle biten 4. bölümünün ardından yeni kısmı bu akşam 19.00’da BluTV’de izleyiciyle buluşacak.

Merak yaratan çekici öyküsüyle, kadrosunda Burak Deniz, Dilan Çiçek Deniz, Cem Davran ve Ezel Akay ile birlikte Esra Ruşan, Nazlı Bulum, Cihat Süvarioğlu ve Gizem Ünsal’ın da toplandığı ‘Yarım Kalan Aşklar’ın yeni kısmı bu akşam BluTV’de yayınlanacak.

‘Yarım Kalan Aşklar’da Dengeleri Değiştirecek Gizemler Ortaya Çıkıyor! Dördüncü kısmın sonunda Kadir Burak Deniz ve Elif’in Dilan Çiçek Deniz yakınlaşması Elif’in sert tutumuyla son tespit ederken bu yakınlaşma neticeyi oldukça kafası karışan Elif’in Kadir hakkındaki kuşkuları giderek çoğalır.

Bununla birlikte müzakere yaptığı âmâ adamın tekrar araması ve Ozan’ın cinayetiyle alakalı bildikleri hakkında konuşmak istemesiyle Elif yeni bir serüvenin içine daha düşer.
Yeni kısımlarıyla ‘Yarım Kalan Aşklar’ her Perşembe akşamı saat 19.00’da yalnızca BluTV’de!

.