Medya

Yarım Kalan Aşklar dizisinde büyük yüzleşme!

Türkiye’nin hoşlanılan dijital platformu BluTV’nin özel yapımı ‘Yarım Kalan Aşklar’ solukları yakalayacağımız yeni bir kısımla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği TIMS&B Productions imzası taşıyan ‘Yarım Kalan Aşklar’ın alakayla beklenen yeni kısmı bu akşam 19.00’da BluTV’de izleyici karşısına çıkacak.

Burak Deniz, Dilan Çiçek Deniz, Cem Davran ve Ezel Akay’ın yanı sıra Esra Ruşan, Nazlı Bulum, Cihat Süvariğlu, Gizem Ünsal’ın yer aldığı zengin oyuncu kadrosu ve sıradışı öyküsüyle seyirciyi çeken ‘Yarım Kalan Aşklar’ın yeni kısmı bu akşam BluTV’de yayınlanacak.

‘Yarım Kalan Aşklar’da Kadir ve Nejat Yüzleşiyor! Kadir’in Burak Deniz, İsmet’ten Ezel Akay ona cinayet vazifesini verenin Nejat Cem Davran olduğunu bilmesi ve Ebru’nun Nazlı Bulum Nejat’a Kadir’in işlediği cinayetten bahsetmesi Kadir ve Nejat’ı yüzleşmek için karşı karşıya getirir.
Sağlık Kurumuna kaldırılan Ece’nin Gizem Ünsal ağzından kaçırdığı bazı asıllar ise ‘Yarım Kalan Aşklar’ın trajikomik dünyasında bomba tesiri yaratacaktır.

Senaryosunu Ethem Özışık, Hakan Bonomo ve Ercan Uğur’un yazdığı, yönetmen koltuğunda Umur Turagay’ın oturduğu ‘Yarım Kalan Aşklar’ coşkunun doruğa taşınacağı yeni kısımlarıyla her Perşembe akşamı saat 19.00’da yalnızca BluTV’de!

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu