Kültür ve Sanat

Yarım Kalan Aşklar 6. bölüm fragmanı yayımlandı

Blu TV’nin yeni dizisi “Yarım Kalan Aşklar”, geçtiğimiz saatlerde izleyici ile buluştu. Dizinin 6. kısım fragmanı da geçtiğimiz dakikalarda platformun resmi YouTube kanalından paylaşıldı.

Dizi, yaşadığı bir trafik kazası sonucunda yaşamını kaybeden ve başka bir vücutta dünyaya gelen Ozan’ı mevzu ediniyor. Dizinin başrollerinde ise “Bodrum Masalı”, ilk Netflix Türkiye filmi “Yarına Tek Bilet“, “Çukur” gibi yapımlarda bulunmuş Dilan Çiçek Deniz ve “Bizim Öykü”, “Aşk Sözden Kavramaz”, gibi yapımlarda bulunmuş Burak Deniz yer alıyor.
kısmı, 15 Ekim Perşembe günü Blu TV üzerinden izleyiciyle buluşacak.

yarım kalan aşklar

“Yarım Kalan Aşklar” 5. kısmında neler oldu?

Kadir ile yakınlaştıktan sonra kafasında oluşan sual işaretlerini gidermek isteyen Elif, daha evvel görüşme yaptığı âmâ adamın tekrar aramasıyla beraber çok beğendiği Ozan’ın ölümüyle alakalı yeni bilgiler toplamak ismine yeni bir serüvene adım atar.

Her şeyin hakimiyetten çıktığı yeni kısımda Kadir; en fazla merak ettiği suali, İsmet’in kafasına silah tutarak sorar.
Kısım Fragman” width=”1200″ height=”675″ src=”https://www.youtube.com/embed/ayFR2rGUtho?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen>

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu