Yarım Kalan Aşklar 5. bölüm fragmanı yayımlandı

Takip Et:
Yarım Kalan Aşklar 5. bölüm fragmanı yayımlandı
Yarım Kalan Aşklar 5. bölüm fragmanı yayımlandı

Türkiye’nin beğenilen streaming platformlarından olan BluTv, orijinal içeriklerine ağırlık vermeye devam ediyor. Platformun yeni dizisi “Yarım Kalan Aşklar” da geçtiğimiz saatlerde izleyici ile buluştu. Dizinin dördüncü kısım fragmanı da geçtiğimiz dakikalarda BluTv’nin resmi Youtube hesabında paylaşıldı.

Dizi, yaşadığı bir trafik kazası sonucunda yaşamını kaybeden ve başka bir vücutta dünyaya gelen Ozan’ı mevzu ediniyor. Dizinin başrollerinde ise “Bodrum Masalı”, ilk Netflix Türkiye filmi “Yarına Tek Bilet“, “Çukur” gibi yapımlarda bulunmuş Dilan Çiçek Deniz ve “Bizim Öykü”, “Aşk Sözden Kavramaz”, gibi yapımlarda bulunmuş Burak Deniz yer alıyor.
kısmı, 8 Ekim Perşembe günü BluTV üzerinden izleyiciyle buluşacak.

yarım kalan aşklar

“Yarım Kalan Aşklar” mevzusu

BluTV’nin kendi açıklamasına göre dizi şu mevzuyu ele alıyor: İdealist gazeteci Ozan, kendisi gibi gazeteci olan Elif ile evlenmek üzeredir.
Birbirlerini delicesine beğenen ikilinin yaşamındaki mutlu tablo, vahim bir vakayla son tespit edecektir. Ozan, trafik kazası geçirerek hayatını kaybeder. Ancak Ozan, kaybettiği yaşamını yeni bir vücutta tekrar tespit edecektir. Yaşama başka bir beden ile geri dönen Ozan’ın önünde iki güçlü vazife vardır: Onu kimin öldürdüğünü tespit etmek ve Elif’e tüm reelleri anlatmak.

Yayımlanan yeni kısım fragmanına aşağıdan erişebilirsiniz.