Medya

Yaralı Kuşlar’ın detayları ortaya çıktı!

Uzunca bir süredir merakla beklenen Kanal D’nin yeni günlük dizisi olarak bilinen Yaralı Kuşlar dizisinin detayları ortaya çıkmaya başladı. Son bir kaç sezondur yayınladığı dizi ve programlardan beklenen performansı alamayan ve reyting tablolarında alt sıralarda yer alan kanal, önümüzdeki günlerde günlük dizi tarzına yeniden dönecek. Dizinin hazırlıkları bir nebze tamamlansa da henüz ardı ardına yayınlanacak bölümleri olmadığı için yakın zamanda vizyon tarihi açıklanmadı. Wounded Birds adlı dünyaca ünlü yabancı diziden uyarlanan Yaralı Kuşlar dizisinin yönetmenlik koltuğunda “Kavak Yelleri”, “Seni Seven Ölsün (Sinema filmi)”, “Bahtiyar Ölmez”, “Beni Böyle Sev”, “Unutulmaz” gibi dizilerin yönetmenliğini yapan ve tecrübeli bir isim olan Cem Tabak oturuyor. Yaralı Kuşlar’ın dağıtımcılığını ise Eco Rights üstlenmiş durumda.

İnci Gülen’in yapımcılığını Stellar Yapım’ın ise yapımını üstlendiği Yaralı Kuşlar dizisinin konusu ise küçük yaşta yetim kanal ve sokakta dilendirilen 2 çocuğun hikayesini ele alıyor. İki çocuk gördükleri eziyete dayanamayarak, kendilerini büyüten ve dilendiren adamdan kaçmak için mega kent olan İstanbul’a kaçmaya karar verir. İki kardeş annelerinin ölümünün ardından kendilerine eziyet eden diğer bir isim olan üvey babanın da elinden kurtularak birlikte İstanbul’a gelir. İstanbul’a kaçan abla ve kardeşin peşlerine ise üvey baba düşecektir. İstanbul’un fakir ve eski bir mahallesinde yaşam mücadelesi veren iki kardeş’in hayat hikayesini konu edinen dizinin ilk fragmanı yayınlanmış durumda.

Yaralı Kuşlar dizisi Gizem Arıkan, Emre Mete Sönmez, Ali Yasin Özegemen, Özgür Özberk, Elif Erol, Ayşen İnci, Tuğba Tutuğ, Utku Çorbacı ve Cemre Melis Çınar gibi genç ve dinamik oyuncu kadrosuyla Kanal D ekranlarında dizi severler ile buluşmaya hazırlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu