Yara Shahidi, Peter Pan & Wendy filminde Tinker Bell’i canlandıracak

Takip Et:
Yara Shahidi, Peter Pan & Wendy filminde Tinker Bell’i canlandıracak
Yara Shahidi, Peter Pan & Wendy filminde Tinker Bell’i canlandıracak

Disney, olağanlaşmış öykülerini live-action film haline getirmeye devam ediyor. Bu filmlerden biri de “Peter Pan & Wendy” oldu. Filmde Yara Shahidi‘nin, Tinker Bell’e yaşam verecek oyuncu olarak seçilmesi ise dikkatleri üzerine çekti.

Genellikle beyaz bir oyuncu tarafından canlandırılan karakterin, bu sefer siyah tenli biri tarafından canlandırılması noktaya değinen bir gelişme oldu. Bazı insanlar, ırkçılık karşıtı hoş bir hareket olduğunu düşünürken kimileri de karakterin olması gerektiği gibi canlandırılmasının daha iyi olacağını açıklıyor.

yara shahidi peter pan

Peter Pan & Wendy hakkında bildiklerimiz

Bu zamana kadar filmin oyuncu kadrosundaki bazı adlar beli olmuştu.
Jude Law’un da Kaptan Kanca olacağı, bildiğimiz gelişmeler arasındaydı. Son alınan haberlere göre de Yara Shahidi kadroya katıldı.

Filmin rejisör koltuğunda David Lowrey oturuyor. Aynı zamanda Lowrey, Toby Halbrooks ile beraber senaryoyu kaleme alan şahıs. Filmin yapımcılığını ise James Whitaker ve Joe Roth üstleniyor.

Öykünün, bir basmakalıp haline gelen 1953 uyarlaması ile aynı olacağı ya da eşlik göstereceği söyleniyor. Filmin yayın tarihi ise hala bilinmeyenliğini gözetiyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.