Medya

Yaprak Dökümü’nden yıllar sonra Benim Adım Melek’te Ali Rıza Bey’i hatırladık

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Seneler evvel yayınlanan Yaprak Dökümü dizisinde Ali Rıza Bey karakterini Halil Ergün canlandırmıştı. Ali Rıza Tekin karakteri izleyicilerin vicdanlarına öyle işledi ki, aradan seneler geçse dahi onun gözyaşları hale hatırlanıyor. Halil Ergün de karakteri fenomen haline getiren performansı ile milletin sevgisini kazanmıştı. Şimdi de eş bir gidişat TRT1 dizisinde yaşanıyor.

Haftalardır dizinin hayranları Mehmet Çevik’in canlandırdığı Seyit Ali Karadağ karakterinin kızı Melek’in kanser hastası olduğunu bilmesini bekliyordu.
Ancak kızının kanser sebebiyle sıhhatinin iyice bozulduğunu bilen Seyit Ali Bey, şimdi pişmanlık gözyaşları döküyor.

Benim Adım Melek hayranları seneler evvel Yaprak Dökümü dizisinde ağlayan Ali Rıza Bey gibi şimdi de Seyit Ali Bey’in vaziyetine üzülüyor ve bundan çok etkileniyor.

Sosyal medyaya düşen izleyici yorumlarında da bu iki karaktere yönelik yollamalar noktaya değiniyor.
Artık ağlamak bir erkeğe bu kadar mı yakışır. Oyunculuğunu döktürdü bu kısımda resmen Mehmet Çevik.” diye yorum bıraktı.

Eş düşüncede olan çok birey de var. Mehmet Çevik, duygusal sahnelerdeki performansı ile de hayranlarının vicdanlarına dokundu. Benim Adım Melek dizisindeki bu karakter seneler evvel yayınlanan Yaprak Dökümü’nü de yine anımsattı.

Hem Ali Rıza hem de Seyit Ali karakterleri izleyicilerin yüreklerine değen öyküleri ve galibiyetli oyunculuk performansları ile uslara yazıldı.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu