Medya

Yapmayın isyanları bir yanda, Bir Zamanlar Çukurova’da yavaş yavaş ölüme doğru

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – atv ekranlarında izleyicilerle Perşembe akşamları buluşmakta olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Vahide Perçin’in ayrılığına yalnızca  3 kısım kaldı. Hünkar karakterine yaşam veren ünlü oyuncunun veda haberi dizi hayranlarında büyük şok olmuştu.

Sosyal medyaya yansıyan yorumlar hem yeisi hem de asabiliği ortaya çıkartmıştı. Vahide Perçin’in ufalamasını istemeyen dizi hayranları, sitemde bulunarak Hünkar karakterinin devam etmesi gerektiğine yönelik çoğu zaman ileti paylaştı.
kısımda bu vefatın yaşanacağı net…

Hünkar ağır ağır vefata doğru yürürken, neler yaşayacağı da çok merak ediliyor.. İşte bu sebeple 15 Ekim Perşembe akşamı ekrana gelecek olan 68.kısımdaki Hünkar – Yılmaz sahneleri büyük alaka sürükleyecek. Yılmaz, Hünkar’ı yanan kulübede öylece bırakıp gidecek mi, yoksa kurtaracak mı?

Hünkar nasıl can verecek? İşte uslardaki en büyük sual bu.  Dizinin hayranları Hünkar karakterinin giderken dahi asil bir vefat ile ufalamasını tutku ediyor.
sezonuna devam eden dizide Yılmaz ve Züleyha bir kere daha kaçamadı. Bu vaziyet de sosyal medyada ti’ye alındı… “Yeniden kaçamadılar” diyen dizi hayranları, artık bu gidişattan da bunaldı.

Senaryocuya şöyle bir teklif var: “Züleyha’ya yeni birini bul senaryocu, ne Demir’le kalıyor ne Yılmaz’a gidebiliyor.”

“Ne pahasına olursa olsun, oğlunu geri almak için elinden gelen her şeyi yapar…”

68.
Fragmanı Yayında 🔥#BirZamanlarÇukurova yeni kısmıyla Perşembe 20.00’de #atv’de!@timsandb @atvcomtr pic.twitter.com/qqhhZEBqzU

— ⚜️ Bir Zamanlar Çukurova ⚜️ @bzcdizi October 13, 2020

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu