Kültür ve Sanat

Yalın’dan alkışlanacak karar!

Yalın bu akşam gerçekleşecek olan Antalya Açıkhava’daki konserini Barış Pınarı Harekatı dolayısıyla iptal etti. Dün akşam sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklamayla konserini iptal ettiğini duyuran Yalın, ekibiyle ortak bir karar aldıklarını söyledi. Ünlü müzisyenin bu kararı başta hayranları olmak üzeren sosyal medya kullanıcıları tarafından büyük alkış aldı.

Birkaç gün önce Sıla da aynı şekilde konserini iptal etme kararı almıştı. Bu yıl Harbiye Açıkhava’da 7 kez konser vermesi beklenen ünlü sanatçı, ilk 5 konserini gerçekleştirdikten sonra Barış Pınarı Harekatı başlamıştı. Sıla kalan 2 konserini ise kendisinde sahne yapacak neşeyi bulamadığı gerekçesi ile iptal etti. Her konseri kapalı gişe olan Sıla’nın bu kararı vermesi herkesçe taktik topladı.

KİMİ KONSER İPTAL ETTİ, KİMİ BAĞIŞ YAPTI

Sıla ve Yalın gibi sanatçılar Barış Pınarı Harekatı için bir bir sahneye çıkmama kararı verirken bazı şarkıcılar ise değişik bir yöntem seçti. Demet Akalın, Bostancı Gösteri Merkezi’nde vereceği konserin gelirini Mehmetçik Vakfı’na bağışlamaya karar verdi. Ünlü komedyen Cem Yılmaz ise Türk Ordusunun başlattığı sınır ötesi operasyon sonrası sosyal medyadan yaptığı açıklama ile ilerleyen günlerde gerçekleştireceği Bostancı Gösteri merkezindeki gösterisinin tüm gelirini Mehmetçik vakfı’na bağışlayacağını duyurdu.

Öte yandan birçok ünlü ve tanınmış kişi, sosyal medyadan paylaşım yaparak Barış Pınarı Harekatı hakkında açıklamalarda bulundu. Megastar Tarkan da bugün yaptığı açıklama ile şehit olan askerler için çok üzüldüğünü belirterek başsağlığı diledi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu