Yalın ve Sıla’dan rekor kıran düet!

Koronavirüs sebebiyle hayranlarına sosyal medyadan canlı yayın yaparak konser veren Yalın'ın dün akşamki yayınına yakın arkadaşı Sıla da katıldı...

Takip Et:

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs‘ün Türkiye‘de yayılmaya başlamasının ardından yetkililer herkesi zorunlu olmadıkça sokağa çıkmaması konusunda uyardı. Sosyal medyada başlayan ‘evde kal’ akımına birçok ünlü isimde destek vererek büyüttü. Bu süreçte evde olan hayranlarına moral vermek isteyen Haluk Levent, Gökhan Türkmen, Buray gibi birçok ünlü şarkıcı canlı yayın yaparak mini konserler verdi. Sosyal medyadan konser veren bir diğer isim Yalın oldu.

Geçtiğimiz günlerde evinden canlı yayın yapan Yalın, 200 binden fazla kişiye ulaşmış oldu. Ünlü şarkıcı dün akşam ikinci konserini yaptı. Binlerce kişiye interaktif bir konser sunan Yalın‘ın izleyenlerine bir de sürprizi vardı. Yalın, yakın arkadaşı Sıla ile dijital bir düet gerçekleştirdi. İki sanatçı, Dön Demeyi Unuttum ve Yan Benimle şarkılarını birlikte söyledi.

Anlık 182 bin kişinin izlediği, toplamda 462 bin kişinin katıldığı rekor yayının sonunda Sıla, şunları söyledi:

“Bana da moral oldu. Yaşadıklarımız, dışarısı, ailelerimiz için endişeler, ülkece yaşadıklarımız, global olarak yaşananlar moralimizi aşağıya çekti biraz. Ne kadar moralimizi yüksek tutmaya çalışsak da küçük kuyulara düştük zaman zaman ama seninle de konuşmuştuk. Sen de bana ‘Bunu yap, iyi gelecek demiştin.’ Ben de böyle bir yayın yapacağım. Gerçekten iyi geliyor.”