Yalın koronavirüs’le mücadele için ne kadar bağış yaptığını açıkladı!

Instagram'da canlı yayın yaparak hayranları ile bir araya gelen Yalın, bir GSM markasıyla işbirliği yaptığını ve bu anlaşmadan alacağı 300 bin lirayı koronavirüs'le mücadeleye bağışlayacağını duyurdu...

Takip Et:

Koronavirüs salgınının başladığı ilk günlerden bu yana yetkililer ‘evde kalın’ çağrısı yapmaya devam ediyor. Birçok ünlü isim de milyonlarca takipçili hesaplarından hayranlarına evde kal uyarısında bulunuyor. Birbirinden ünlü şarkıcılar ise Instagram‘da canlı yayın yaparak evde olan hayranlarına mini konserler veriyor.

Yalın, Instagram üzerinden verdiği dijital konserlerine geçtiğimiz akşam yaptığı canlı yayınla devam etti. Konser öncesi bir GSM markasıyla işbirliği yaptığını ve yayın için kendisine ödenecek bedelin tümünü koronavirüs’le mücadelede kullanılmak üzere Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü’ne aktaracağını açıklayan Yalın, o rakamı canlı yayında izleyenlerle paylaştı. Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü‘ne toplam 300 bin lira aktarılacağını açıklayan Yalın, sözlerine “Bu benim için çok güzel bir hayaldi. Hep birlikte birşey başardık. İnşallah koronavirüs’le mücadelede hepimizin bu çorbada bir tuzu, bir katkısı olur.” diye devam etti.

Anlık 85 bin kişinin izlediği yayında bir sürpriz daha vardı. Konser öncesi, izleyenlerin sevdiklerine, özlediklerine bir iki cümle yazı yazmasını rica eden sanatçı, seçtiği bir mesaj sahibini canlı yayına aldı.