Yalın için yaz daha bitmedi!

Yalın, 3 farklı Açıkhava sahnesinde konser vererek yaz sezonunu kapatacak....

Takip Et:

İlk olarak 2004 yılında müzik piyasasıyla tanışan ve il albümü olan ‘Ellerine Sağlık’ ile büyük bir çıkış yakalayan Yalın, o günlerden bu günlere yerini sağlamlaştırarak müzik kariyerine devam etti. Özellikle Zalim şarkısı büyük beğeni toplayan ve hala o şarkı ile anılan Yalın’ın Zalim’i birçok farklı dile de çevrilmişti. 2004 yılından sonra hız kesmeden bir albüm çalışması için daha kollarını sıvayan ünlü müzisyen 2005 yılında ‘Bir Bakmışsın’ı müzikseverlerin beğenisine sunmuştu. Bu albümü ile en çok satan albümlerde yer bulmayı başaran Yalın, daha sonra her iki yılda bir albüm yaparak hayranları ile buluşmuştu.

Müzik piyasasında 15 yılı geride bırakan Yalın, sözlerini kendisinin yazdığı şarkıları ve aşkı anlatış biçimiyle yıllar boyunca kemik bir hayran kitlesi ile ilerledi. Son çıkardığı ‘Deva Bize Sevişler’ şarkısı ile dijital platformlarda hatrı sayılır dinlenme oranına ulaşan Yalın, yaz aylarını da boş geçirmemiş ve hayranları ile bir araya gelmişti. Bu yıl iki farklı tarihte Harbiye Açıkhava sahnesinde konser veren yalın zaman zaman yerinde duramayan halleri ile zaman zaman ise eline gitarını alıp söylediği duygusal şarkıları ile kendisini dinlemeye gelenlere keyifli bir akşam yaşatmıştı.

İZMİR, BURSA VE ANTALYA’DA SAHNE ALACAK

Yaz aylarında tatil yapmayı da ihmal etmeyen Yalın, Londra ve Paris’te gözlerden uzak dinlenmişti. Türkiye’ye dönen ünlü müzisyen son üç Açıkhava konseriyle yaz sezonuna nokta koyacak. Yalın birkaç hafta içinde İzmir, Bursa ve Antalya’da Açıkhava konserleri verecek.