Kültür ve Sanat

Yalın hayranlarının evine girdi!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca‘nın dün akşam saatlerinde Türkiye‘de ilk koronavirüs sebebiyle ilk ölümün gerçekleştirildiği açıkladı. Koronavirüs vaka sayısının 98 olduğunu da açıklayan Koca‘nın bu açıklamasının ardından halk arasındaki panik daha da arttı. Yetkililerin koronavirüs’ün bulaşma etkisi nedeniyle zorunlu olmadıkça dışarı çıkılmaması, evde kalınması yönünde yaptığı çağrıyı, birçok ünlü isim de yaptığı açıklamayla destekliyor.

Yalın, bu süreçte evde olan takipçilerine Instagram hesabından bir mini konser verdi. Canlı yayını , “Hayalim bu fotoğraftaki gibi konser salonlarında kavuşup beraber şarkılar söylemekti. Ancak şu an durum bambaşka, hayaller ve umutlar bambaşka. Bu dönemi umarım sağlıkla ve çok fazla yıpranmadan atlatırız. Yoğun istek üzerine dünyadan da harika örneklerin artmasıyla ben de Instagram’dan ilk canlı yayınımı yapmaya karar verdim. Bu gece 22:00 civarı sözleşelim. İstek şarkılarını lütfen yazın, elimden geldiğince çalıp söyleyeceğim” sözleriyle duyurdu.

Canlı yayında mini konser veren Yalın, en çok istek alan şarkılarını seslendirdi. Yalın, duygularını “İlginize çok teşekkür ederim. Şu an 200 bin oldu toplam izlenme. Umarım iyi gelmiştir ben son 1 haftadır hiç bu kadar iyi hissetmemiştim.” sözleriyle anlattı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu