Yağmur Tanrısevsin ve Murat Kazancıoğlu aşk mı yaşıyor?

Takip Et:

Geçtiğimiz aylarda Oğuzhan Koç’la ilişkisini bitiren Yağmur Tanrısevsin, Bodrum tatilinde işletmeci Murat Kazancıoğlu’nun teknesinde görüntülendi. Türkbükü’ne demirleyen teknede Tanrısevsin ve arkadaşları denizin ve güneşin tadını çıkardı. Kırmızı bornozuyla dikkat çeken oyuncu, tekneden ayrılıp bota binerken Kazancıoğlu’na elini tutarak yardım etti. Oyuncunun teknede olduğu saatlerde İstanbul’da paylaşım yapması da dikkat çekti.

Yağmur Tanrısevsin ve Oğuzhan Koç çifti geçtiğimiz aylarda ortak bir açıklamayla 4 yıllık ilişkilerini sonlandırdıklarını duyurmuştu. İki ünlü isimden Yağmur Tanrısevsin’in artık ilişkilerini nikah masasına taşımak istediği Oğuzhan Koç’un ise bu fikre sıcak bakmadığı iddia edilmişti. “4 yıl önce sevgi ile başladığımız ve birbirimize karşı hiç bir insani hata yapmadan sürdürdüğümüz ilişkimizi dostça ve saygıyla bitirme kararı aldık. Bu kararımıza ve sonrasında yaşayacağımız sürece herkesin saygı ve hassasiyetle yaklaşacağına inanıyoruz.” şeklinde bir açıklama yayınlayan Yağmur Tanrısevsin ve Oğuzhan Koç’un barışacağı düşünülüyordu.

Evlilik krizi yüzünden ayrıldıkları konuşulan eski sevgililerden Oğuzhan Koç, ayrılığın ardından Demet Özdemir ile birlikte görüntülenmişti. Özdemir, Oğuzhan Koç’un arkadaşı olduğunu söylese de Yağmur Tanrısevsin, basında çıkan fotoğraflar sonrası arkadaşı Demet Ödemir’i Instagram’da takip etmeyi bırakmıştı.

BARIŞTIKLARI İDDİA EDİLMİŞTİ…

Geçtiğimiz nisan ayında Oğuzhan Koç ve Yağmur Tanrısevsin’in barıştığı iddia edilmişti. Ortak dostları sayesinde yeniden bir araya geldikleri konuşulan ikilinin karantina günlerini birlikte geçirdiği de iddialar arasındaydı. Fakat bu haberlerin çıktığı gün Tanrısevsin, iddiaları yalanlamak için Instagram’dan annesi ile birlikte evinde olduğuna dair paylaşımlar yaptı. Ayrılık sonrası evlerini de ayıran ikili, bir daha aynı ortamda bile yer almadı.

OĞUZHAN KOÇ YALNIZLARI OYNUYOR!

Alaçatı’da tatilde olan Oğuzhan Koç’un adı son olarak Hercai dizisinin yıldız oyuncusu Ebru Şahin ile anılmıştı. Bu iddiayı yalanlayan Şahin, kısa süre sonra NBA’deki milli gururumuz Cedi Osman ile birlikte görüntülenmişti. Şu sıralar Alaçatı’da olan Koç, yakın dostları ile birlikte zaman geçiriyor. Ünlü şarkıcı son olarak yakın arkadaşı İbrahim Büyükak ile  televizyoncu Acun Ilıcalı’ya karşı ayak tenisi maçı yapmış ve kaybetmişti. Ilıcalı o anları sosyal medya hesabından yayınlamıştı.