Yağmur Tanrısevsin umduğunu bulamadı!

Harbiye'de konser veren Oğuzhan Koç'un sevgilisi Yağmur Tanrısevsin'in konser sırasında evlilik teklifi beklediği ve alamayınca hayal kırıklığına uğradığı öne sürüldü...

Takip Et:

Oyuncu-şarkıcı Oğuzhan Koç ve oyuncu Yağmur Tanrısevsin, 4 yıldır birliktelik yaşıyor. Hayranları ve yakın çevreleri tarafından evlenmeleri yönünde baskı gören çiftten Yağmur Tanrısevsin, geçtiğimiz günlerde kendisine yöneltilen evlilik sorularına “Şu anda nikah masasına oturma zamanı değil. Aileler tanıştı, bizim planlarımızı biliyorlar.” yanıtını vermişti.

OĞUZHAN’DAN YAĞMUR KALBİMDE MESAJI

Önceki günlerde Harbiye Açıkhava sahnesinde ilk kez sahneye çıkan Oğuzhan Koç’u sevgilisi Yağmur Tanrısevsin en önden izlemişti. Koç, ünlü oyuncunun ismini söylerken ellerini kalbine götürmüş ve büyük alkış almıştı.

BEKLENEN EVLİLİK TEKLİFİ GELMEDİ

Konser öncesi magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Tanrısevsin, “Bugün sahneden sürpriz bir evlilik teklifi gelir mi?” sorusuna “Öyle bir sürpriz yapacağını zannetmiyorum. Sürpriz varsa da adı sürpriz. Onun için bir şey diyemem” yanıtını verdi. İddialara göre; oyuncu, Oğuzhan Koç’tan evlilik teklifi bekledi. Koç, evlilik teklifi etmeyince Yağmur Tanrısevsin çok bozuldu.