Wilma Elles’ten dev gayrimenkul yatırımı!

Alman oyuncu Wilma Elles, Almanya'da gerçekleşen bir fuarda konuştu...

Takip Et:
wilma-elles-16-daire

Alman oyuncu Wilma Elles ülkemizde adını bir zamanlar Kanal D ekranlarının sevilen dizisi olan “Öyle Bir Geçer Zaman ki” ile duyurmuştu. Almanya’da gerçekleşen Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’na katılan Wilma Elles, Türkiye’de bir çok Gayrimenkul yatırımı yaptığını itiraf etti. Alman oyuncu 16 daire ve bir tane dükkan aldığını belirtti. Kısa süre içerisinde yatırımlarını ikiye katladığını belirten güzel oyuncu yatırımlarını devam ettireceğini söyledi.

Wilma Elles, 3 yıl önce yatırımlara başladı. Ünlü oyuncu Hem Türk hemde Alman vatandaşlarına Türkiye’de yatırımlarını yapmalarını önerdi. Daima gelişmekte olan bir ülke diyen Elles, kısa sürede yatırımlarının değerlendiğini ve bu gelen para ile yeni bir yatırım yaptığını söyledi. Özellikle gayrimenkul yatırımlarına dikkat çeken Elles, yatırım yapmanın her zaman iyi olduğunu belirtti. Türkiye için tam bir tatil ülkesi ifadelerini kullanırken hem iklimi hemde havası ile yazlı-kışlı turizm cenneti ifadelerini kullandı. Elles emekli olana kadar yatırımlarını devam ettireceğini söyledi. Satın aldığı gayrimenkulleri kiraya verdiğini söyleyen güzel oyuncu herhangi bir sıkıntı çekmediğini söyleyip işi risk alarak kendisi öğrendiğini ve şu zamana kadar oldukça güzel tecrübe kazandığını belirtti.

Güzel oyuncu, Türkiye benim evim, insanları çok sıcak kanlı ve sürekli ilgi yoğun gördüğünü ifade etti. İnşaat sektörüne de değinen Wilma Elles, çalıştığı inşaat sektörlerinin güzel işler çıkarttığını ve güvenilir olduğunu söyledi. Elles, ülkemizde inşaata el verişli alanların bol olmasından dolayı sürekli yatırım alan bir ülke olduğumuzu belirtti.

Fuar Almanya’da büyük ilgi görüyor. Ülkemiz ise şuana kadar yaklaşık yarım milyon TL kadar gayrimenkul yatırımı almış durumda