Magazin

War of the Worlds yarışmasının birincisi Turabi Çamkıran oldu!

Survivor yarışmasıyla adını duyuran Turabi Çamkıran, Amerika’da yayınlanan “War of the Worlds” yarışmasında birinci oldu.

Dünyanın bir çok ülkesinden yarışmaya katılan yarışmacılar, uzun bir maratonun ardından büyük ödülün sahibi oluyorlar. Dünyanın en zor yarışmaları arasında gösterilen Survivor’da birincilik kazanan Turabi Çamkıran, bu kez de Amerika’da “Dünya Savaşları” adıyla bilinen yarışmada birinci olarak 750 bin dolar değerinde ki büyük ödülün sahibi oldu.


Birinci olduğunu sosyal medya hesabından duyuran Turabi, yaptığı paylaşımda şu sözlere yer verdi;

“Türk olmak zordur,Dünya ile savaşırsın.
Türk olmamak daha da zordur.
Çünkü Türk’le savaşırsın.
Birçok Ülkelerin yarıştığı DÜNYALAR SAVAŞINDA Türkiye adına savaşı ben Kazandım ve ŞAMPİYON oldum. Benim için yarıştan çok bi ONUR meselesiydi.Her ne olursa olsun omuzuna Türkiye Bayrağını takınca yükü ağır oluyor. Bu yük altında ezilmediğim için çok mutluyum. Bu yarışa sunulmamın en büyük nedeni 2 şampiyonluğumun olmasıdır.Bu yüzden bana 3 projesinde yer veren ağabeyim ACUN ILICALI’ya ve beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan siz SEVENLERİME çok teşekkür ederim. Ayrıca Acun abi bi iddamız vardı;“3. defa şampiyon olamazsın”demiştin. Survivorda beni sağlığımdan dolayı geri çektiğin için o zaman ki dönem geçersiz olmuştur.Ki iyiki de oynatmadın belki de daha kötü olacaktım ve bu projede yer alamıyacaktım.Ben de sana daha büyük bir 3. Şampiyonlukla dönüyorum.Bence iddayı ben kazandım.Yine de büyüğüm olarak karar senin.:)”

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu