Vurgun’un fişi çekildi!

vurgun-dizisi

Geçtiğimiz ay büyük beklentiler içerisinde seyircileri ile buluşan Vurgun dizisi beklentileri karşılayamadı. Erkan Petekkaya, Emre Kınay, Deniz Çakrı ve Begüm Birgören gibi tecrübeli isimlerin yer aldığı dizinin fişi çekildi

Tecrübeli kadrosu ve güçlü senaryosu ile Fox tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan dizi bir türlü bekleneni veremeyince kanal, diziyi erken final ile bitirmek zorunda kaldı. Şubat ayında başlayan dizi 6. bölümü ile final yapacağı öğrenildi. Reyting tablolarında oldukça geride kalan ve dizi severlerin ilgisini bir türlü çekemeyen dizi erken final yaparak ekranlara veda edecek. Vurgun dizisine en son olarak 4. bölümde Deniz Çakır’ın canlandırdığı Reyhan karakterinin babası rolü için Ünal Silver dahil edilmişti.

3. Bölümün ardından ünlü yönetmen Altan Dönmez diziye veda ederek yeni başlayacak olan Yüksek Topuklar dizisine transfer olmuştu. Altan Dönmez’in başka dizinin yönetmenlik koltuğuna oturmasıyla Vurgun dizisinin yönetmenlik koltuğuna ise Hilal Saral oturmuştu.

Erkan Petekkaya, Deniz Çakır ve Emre Kınay’a, Begüm Birgören, Cemal Toktaş, Altan Erkekli, Aliye Uzunatağan, İnanç Konukçu, Mehmet Bozdoğan, Berna Koraltürk, Filiz Ahmet ile Cenk Kangöz

Emre Kınay, Erkan Petekkaya, Cemal Toktaş, Deniz Çakır Begüm Birgören, Altan Erkekli, Mehmet Bozdoğan, Cenk Kangöz, Aliye Uzunatağan, İnanç Konukçu ve Filiz Ahmet gibi tecrübeli oyuncu kadrosuna sahip dizi bir türlü reyting tablolarında bekleneni yakalayamadı. Yüksek maliyeti olan dizinin 6. bölümüyle birlikte final yapacağı öğrenildi.