Kültür ve Sanat

Viggo Mortensen, Önümüzdeki Yıl Yeni Bir Filmde David Cronenberg ile Çalışmayı Umduğunu Söyledi

Viggo Mortensen, daha evvel A History of Violence, Eastern Promises ve A Dangerous Method filmlerinde rol aldığı David Cronenberg ile gelecek sene yeni bir filmde çalışmayı umduğunu açıkladı.

Videodrome, Dead Ringers, A History of Violence, The Fly, Crash gibi unutulmaz filmleri sinema dünyasına kazandıran akılda rejisör David Cronenberg, son olarak 2014 yapımı Maps to the Stars’a imzalaydı. Aradan geçen altı senede setlerden uzak kalan Cronenberg’in şu an için yapım safhasında da somut bir projesi yer almıyor.
Mortensen’in spesifik bir projeden mi söz ettiği yoksa yalnızca bir dileğini mi dile getirdiği öğrenilmiyor ancak özellikle gelecek sene ifadesini kullanması spesifik bir projeden bahsettiğini düşündürüyor. Bu projenin ne olacağı ise bilinmiyor.

Viggo Mortensen ve David Cronenberg Yeni Bir Filmde Toplanabilir

Mortensen, Cronenberg’in idarediği Şiddetin Tarihçesi – A History of Violence, Şark Taahhütleri – Eastern Promises ve Riskli İlişki – A Dangerous Method filmlerinde rol aldı ve Eastern Promises filmindeki etkileyici performansıyla En İyi Erkek Oyuncu kategorisinde Oscar adaylığı kazandı.

Mortensen ve Cronenberg’in işbirliği bununla da sınırlı kalmadı.
Bu defa Cronenberg, Mortensen’in idarediği filmde minik bir rol üstlendi.

Her ne kadar elimizde projeye dair bir bilgi bulunmasa da, Cronenberg ile Mortensen’i yine bir araya getirecek bir film düşüncesi çoğu zaman sinema sevi heyecanlandırmak için yeterli. Önümüzdeki dönemde şekillenmesini umduğumuz filmle alakalı yeni gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Kaynak: The Playlist

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu