Veyis Ateş’in programına konuk olan Adil Gür, canlı yayında bayıldı!

Takip Et:
Veyis Ateş’in programına konuk olan Adil Gür, canlı yayında bayıldı!
Veyis Ateş’in programına konuk olan Adil Gür, canlı yayında bayıldı!

Habertürk’te Veyis Ateş’in sunduğu ‘Türkiye’nin Nabzı’ programında Mete Yarar, Azerbaycan ile Ermenistan arasında yaşanan çatışmalardaki son gidişata ait harita üzerinde bilgi verirken evvel yırtılmaya benzeyen esrarengiz bir ses dinlendi. Ardından bir bir yere çarpma sesi geldi. Sonrasında da davetlilerin, “Yayını kesin, yayını kesin” dedikleri duyuldu ve programda reklama gidildi.

Reklam dönüşünde yaşananlara ait bilgi edindirme yapan Veyis Ateş, şunları açıkladı:

“Ani bir araya gitmek zorunda kaldık.
Azıcıktan ailesine erişilecek. Dolayısıyla ailesi paniklemesin lütfen. Değerli davetlimiz, dostumuz Adaletli Gür, tansiyon düşüklüğü yaşadı. Açıkcası ben de o esnada Mete’ye dalmışım. Dostlar işaret etti ama geç fark ettim. Dolayısıyla süratli bir ara verdik. Şimdi makûs bir gidişat yok. Ama panikledik başka bir deyişle birden bire onu o halde bakınca. İçeri aldık, birkaç dakika sonra kendisine geldi. Gayet iyi sıhhat vaziyeti. Biz azıcık soğuk terler attık. Dostumuz böyle bir tansiyon düşüklüğü yaşadı, elini suratını yıkadı, belki azıcıktan ambulansta serumla daha da derleyecek.
Ama şu an istirahat halinde Adaletli Gür. Dolayısı ile hepimize geçmiş olsun. Panikledik azıcık ama paniklediğimiz kadar bir şey yok. Aileni ara dedik, muhtemelen aramıştır, ailesinin bilgisi vardır. Adaletli Gür arkadaşımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.”

Adaletli Gür’ün sıhhat gidişatının iyi olduğu bilindi.

 

 

.