Medya

VE KİRALIK AŞK TEKRAR ZİRVEYİ KAPTI! SİNAN GÜZEL YAZDI…

Ve Kiralık Aşk ekibi nihayet sesimizi duyup alt hikayeler üretmeye başladı. Daha önce yazmıştık "Aman dikkat senaryo sürekli kendini tekrarlıyor, durağanlaşıyor ve aynı konu etrafında dönüyor" diye (Bkz. Kiralık Aşk nasıl kurtulur yazısı)… Dünkü bölümde sesimizin duyulduğunu anladık. Alt hikayeler yazılmış, diğer karakterlerin esprilerine, aşk hikayelerine geniş yer ayrılmış. Ömer ve Defne'nin yükü azaltılınca onların yer aldığı sahneler daha kaliteli hale gelmiş. Tüm ekibe tebrikler. Reytingler daha fazla düşmeden yeniden zirveye kondular. Dizi 19 Şubat akşamı yayınlayan bölümüyle totalde ikinci, AB'de ise birinci oldu. AB'de alınan 20.7 share oldukça iyi!

 

Kanal D'de yayınlanan 'Arka Sokaklar' totalde ancak üçüncü olabilmiş. AB grubunda ise tam anlamıyla çökmüş ve 9.2 share ile sekinci sırada kendine yer bulabilmiş. Marka değeri bu kadar yüksek olan bir kanalın her akşam sekizinci, dokuzuncu olması yönetimi kara kara düşündürüyor.

 

Karagül yine Fox'u sürüklemiş ve totalde zirveye yerleşmiş. 'Filinta' başarılı grafiğini sürdürüp TRT 1 yönetimine 'Oh' dedirtmiş. 'Kim Milyoner Olmak İster' ise, yine PT 3'ün 1 numarası olup kendi saatinde zirveye çıkmış. Gündüz kuşağında ise Esra Erol, Zuhal Topal'ı AB'de geride bırakmış. 

 

19 ŞUBAT 2016 RATING SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

 

Sinan Güzel 

Cansızkuş Genel Yayın Yönetmeni 

sinanguzel@cansizkus.com 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu