‘UZAKLARDA ARAMA’ FİLMİNE GÖRKEMLİ GALA!..

Habertürk'te yer alan habere göre Türkan Şoray imzalı 'Uzaklarda Arama' filmi, Yeşilçam'a yakışır bir gala yaptı. Fuaye alanı, filmin konusuyla uyumlu olarak ışıltılı bir şekilde dekore edildi. Galaya adeta akın eden yüzlerce seçkin davetli bu eğlenceli atmosferin tadını doyasıya çıkardı.

Kanyon Cinemaximum'da gerçekleşen galaya, başta Türkan Şoray olmak üzere filmin oyuncularından Mustafa Uğurlu, Fırat Tanış, Mehtap Bayri, Kaan Urgancıoğlu, Özden Serkan Şenalp, Sevda Erginci,Yağmur Ünal, Sema Keçik, Taylan Erler, Goncagül Sunar, Aslı Samat, Esra Ergün, Elif Atakan, Pınar Göktaş, Emirhan Oktay, Murat Karaarslan, Eşref Kolçak, Ateş Fatih Uçan, Ercüment Fidan, Doğa Konakoğlu ve Tanem Sivar katıldı.

Filmin senaryosunu kaleme alan Onur Ünlü ve müziklerini yapan Rahman Altın da film ekibini yalnız bırakmadılar.

Türk sinemasının sultanı ve film ekibini bu heyecanlı günlerinde yalnız bırakmayanlar arasında, Cihan Ünal, Irmak Ünal ve eşi Emre Karabacak, Nazan Şoray, Nebahat Çehre, Bülent Eczacıbaşı ve oğlu Emre Eczacıbaşı, Ender Saraç, Engin Çağlar, Osman Sınav, FerdiTayfur ve kızı Tuğçe Tayfur, Eda ve Metin Özülkü, Nilgün Belgün, Cenk Eren, Nevra Serezli ve oğlu Murat Serezli, Nükhet Duru, Nuri Alço, Eda Özerkan, Röya, Tanju Babacan, Bekir Aksoy ve eşi Derya Aksoy, Cansu Kurtçu, Taner Rumeli, Nursel Köse ve Ulrich Mertin, Yasemin Öztürk, Melissa Faber Castell, Maya Portakal ve İbrahim Bitergil, Bora Gencer de vardı.

SULTAN'IN BAŞINDAN AŞAĞI GÜL YAPRAKLARI YAĞDI!

Merakla beklenen film, davetliler tarafından uzun süre alkışlandı. Filmde de rol alan Yeşilçam'ın duayen ismi Eşref Kolçak Türkan Şoray'ı sahneye çıkarak tebrik etti.

Bini aşkın seyirci çıkışta Türkan Şoray'ı görüp tebrik edebilmek için uzun süre sıra bekledi.

Dakikalarca tebrikleri kabul eden Türkan Şoray, film sonunda da ekibiyle birlikte bir konuşma gerçekleştirdi. Şoray, "Galaya katılan herkese çok teşekkür ederim. Benim yönetmen, kızım Yağmur Ünal'ın da yapımcı olduğu bu ilk filmin beğenilmesinden çok mutluluk duydum. Ben kendimi bir imtihanda gibi hissettim bu akşam. Samimi alkışlarınızdan anladığım kadarıyla sanıyorum bu sınavı geçtik" dedi. Davetliler Sultan'ı alkışlarken, başından aşağı gül yaprakları yağdı!

Ekip galanın ardından Nişantaşı’ndaki Vanity adlı mekanda sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi.