Uyanış Büyük Selçuklu, sosyal medyayı etkisi altına aldı!

Takip Et:
Uyanış Büyük Selçuklu, sosyal medyayı etkisi altına aldı!
Uyanış Büyük Selçuklu, sosyal medyayı etkisi altına aldı!

TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1’in yeni sezondaki en iddialı dizilerinden biri olan Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi ilk kısmıyla 28 Eylül 2020 akşamı ekranlardaki yerini aldı. “Uyanış: Büyük Selçuklu” daha birinci kısmından itibaren yurt içinde ve yurt dışında milyonlarca izleyiciyi ekran başına sanki kilitledi.

Dün akşam yayınlanan ilk kısmıyla Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi, büyük ses getirerek, izlenme açısından, AB’de ve ‘tüm bireyler’ ölçümlerinde, doruğa oturdu.
Çekiminde büyük miktarda TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU’nin kendi film platosundan faydalanılan dizinin Yapımcılığını ve Genel Rejisörlüğünü Emre Misafir yapıyor, senaryosu ise Serdar Özönalan ile beraber yeniden Emre Misafir’un kaleminden çıkıyor.

“Uyanış: Büyük Selçuklu” dizisinde Ekin Koç, Buğra Gülsoy, Hatice Şendil, Gürkan Uygun, Leyla Lydia Tuğutlu, Sevda Erginci, Mehmet Özgür, Cemal Toktaş, Osman Sonant, Leyla Feray, İlker Kızmaz, Ali Gözüşirin, Çiğdem Selışık Onat, Murat Garipağaoğlu, Nik Xhelilaj ve Erdem Akakçe gibi birbirinden ehemmiyetli adlar rol alıyor.

Dizinin büyük alkış toplayan ilk bölümünün ardından yayınlanan yeni kısım tanıtımı ise yeniden coşku, entrika, aşk ve aksiyon dolu yeni bir kısmın sinyallerini verdi.

.