Medya

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde hesap vakti geldi, kim kurtaracak seni!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Uyanış Büyük Selçuklu dizisi her yeni kısımda coşkuyu artırıyor ve alakayı üzerine sürüklemeyi de mükemmel öğreniyor. Dizinin 4. kısmındaki tesirli sahnelerden oluşan 2. fragman yayınlandı. Yeniden aksiyon yeniden meraklandıran anlar izleyicileri bekliyor. 19 Ekim Pazartesi akşamı TRT1 ekranında diziyi izlemeden evvelki öğrenmeniz gerekenler bu haberimizde yer alıyor.

TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1’in yeni sezona bomba gibi giren ve yayınlandığı günden bu yana izlenme oranlarında doruğa yerleşen dizisi ‘Uyanış: Büyük Selçuklu’, 19 Ekim Pazartesi günü saat 20.00’de dördüncü kısmıyla ekranlara geliyor.
Turna, Sencer’e dinlediği sevgiyi hiçe sayıp, onu İlteber’in adamlarına teslim edecek midir?

Bu vaka ikisi arasında filizlenen sevgiyi etkileyecek midir? Sencer, önüne çıkan güçlü badireleri atlatıp Rüstem ve Arslantaş’ı İlteber’in elinden kurtarabilecek midir? Bunun içinde Batınilerin güvenini kazanıp Anadolu Türkmenleri’yle Melikşah arasında çıkması mümkün savaşı önleyebilecek kanıtları ele geçirebilecek midir?

Uzun aramaları sonucunda Sencer’in kim olduğunu bilmeyi başaran Yorgos, Sencer’i tespit edemeyince gecenin bir müddeti Başulu’nun çadırına saklıca girmişti.
Terken ve karnındaki bebeğin sonucu ne olacaktır?

Avlakta Sultan Melikşah ve Tapar ile Anadolu emirliği üzerine tartışan ve Melikşah’ın hiddetini üzerine sürükleyen Elçin’in fırlattığı ok Melikşah’ı öldürecek midir?

“Uyanış: Büyük Selçuklu” dizisinde Ekin Koç, Buğra Gülsoy, Hatice Şendil, Gürkan Uygun, Leyla Lydia Tuğutlu, Sevda Erginci, Mehmet Özgür, Cemal Toktaş, Osman Sonant, Leyla Feray, İlker Kızmaz, Ali Gözüşirin, Çiğdem Selışık Onat, Murat Garipağaoğlu, Nik Xhelilaj ve Erdem Akakçe gibi birbirinden ehemmiyetli adlar rol alıyor.

Uyanış: Büyük Selçuklu yeni kısımlarıyla her Pazartesi saat 20.00’de TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1’de…

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu